Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník Biker.1
Vloženo 31.7.2006
Aktualizováno 8.8.2010

Super zátah, ovladatelná i na okreskách (úzká guma vzadu)

Tak kočička prodána, za 4 roky ujeto 65 000,- Km. Bez závad. Měnila se pouze řeťezovka a destičky. Od 8000,-km jsem vzádu jezdil 170 gumu oproti původní 160. Moc se mi to osvědčilo. Za celou dobu se vůle ventilů nehla. Od 18000 km nasazeny výfuky CREPTUS jeden á 4500,-Kč. Úžasný zvuk a stříkačka si vše pobrala sama. CBF je vhodná na dlouhé cesty, 900 km za den žádný problém.
Nebojte se kupovat starší, motoricky je to opravdu držák. Motorka je vhodná pro starší kluky nebo cestovatele. Není to žádný divočák, ale velký sluha.

napsal 26.08.07 v 20:27

Jedeme f pátek do Lužan jestli chceš s náma napiš antu@antu.cz nebo zavolej 608021039.<br />
Výjíždíme z Prahy.<br />

napsal 01.07.07 v 16:04

Ahoj fšichni,<br />
jak jsem slíbil minulý rok tak píšu že bysme se eventuelně mohli potkat ve větší míře kdo bude moct. Navrhněte kdy a kde pokusím se to zorganizovat a pošlete mi prosím majlíka jastli chcete.<br />
Já jedu s Magna klubem ČR 13.7. na Prasek a pak na krásný sraz na Slovensko na Tanec slnka 27.7.<br />
Tak pište a majlujte jedeme z Prahy informace o odjezdu odkud a v kolik hodin Vá mrád napíšu.<br />
Libuna Welká <br />
CBFkám zdar a nazdar<br />
P.S. když nás pojede víc stejných motorek tak je to krása NO-NE ??????!!!!!!!

Biker.1
Biker.1 napsal 11.04.07 v 21:19

Nasadil jsem dozadu 170/60 Dunlop 220 a je to ještě lepší než jsem myslel, ovladatelnost na okreskách stejná a při táhlých zatáčkách sedí jak přibitá. Plně doporučuji. Nemá někdo zkušenost se 180 -kou?

napsal 25.12.06 v 10:55

Přeji krásné vánoce a klidný nový rok 2006 a mooooooooooooooooooooře kilometrů na našich strojích a doufám že se konečně na jaře CBFáci sejdeme.<br />

napsal 20.08.06 v 11:30

Ahoj mohli bychom se ještě letos sejít nás tak napadlo.Možná by to šlo spojit se setkáním 1100xx ty to mají u Jičína za tři neděle asi co ty na to?<br />
Zkusím to zorganizovat a obeslat pošli mi tvého majlíka jestli budeš chtít.<br />