BMW R 1150 GS (2002)

Vlastník Mengel
Vloženo 28.6.2015
Aktualizováno 28.6.2015

Jestli krájet pořádné porce kilometrů, tak jedině na BMW GS. Mastodont, který se po odlepení z místa mění se ve sprintera na asfaltu a nezalekne se ani cest s povrchem nezpevněným.

První dojmy - Jelikož mám již druhou "Barboru", nemám moc co dodávat. Motorka je určena pro cestovatele, je udělaná poctivě a na své roky vypadá pořád dobře, tedy alespoň mě se líbí. Vše je tam, kde má být. Jízdní vlastnosti jsou výborné jak na silnici, tak mimo ně. Jen se nebát a pořádně za to vzít. Ne nadarmo se ji říká HP pro socky :D.

Pořídil jsem si ji schválně před zimou. V těchto pro motorkáře těžkých časech jsem ji rozebral a poladil podle sebe a to jak vzhledem, tak technickými prvky. Základem ji bylo pořádně obrnit ;). V tom mi byl nápomocen opět mistr Bartus. Vyzdvihnout bych pak chtěl originální airbrush do dakarových barev. To provedl pan Tomáš Sedlář, kterému tímto mooc děkuji za odvedenou práci. Po technické stránce byla motorka v dobré kondici. Bylo jen potřeba vyměnit základní věci a provést synchronizaci. Tuto činnost jsem svěřil klukům v Centru motocyklů Těrlicko. Teď už jen kroutit kilometry ;).

LukšaRR
LukšaRR napsal 10.08.16 v 21:12 10b.

Tome, mas ji paradni, pekne se Ti to tam rodi" v te garazi koukam , At se dari a treba zase nekdy u Mihulu

r.bure
r.bure napsal 29.09.15 v 12:26 10b.

Luxusni barvy!!! Jeste 21" do predu a nema chybu!!!

žižala.
žižala. napsal 29.06.15 v 17:00 10b.

Supr stroj. a pěkně zbarvená.

wsbk
wsbk napsal 28.06.15 v 15:22 10b.