Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník Robi94
Vloženo 21.6.2015
Aktualizováno 21.6.2015

Poměr cena/výkon je luxusní, nicméně na ní bude hodně práce.

Suzuki GSF 600 Bandit: důvod neuveden
Honda CB 600S Hornet: důvod neuveden

První dojmy - Oproti Kawasaki GPZ, na které jsem jezdil předtím, je moto krapek silnější, ale děsivé to není. Při prohlídce jsem poznal, že byla padlá a ne málo, nicméně jede krásně rovně, nic neklepe ani necuká.

Motorku bych doporučil pro - Asi bych si na ní nedokázal představit nikoho hodně vysokého. nicméně asi menší 170 by nemuseli dosáhnout na zem. Ale slečně se na ní jezdilo prý velice dobře.

Doplňky na motorce - Mám objednaná zrcátka s blinkry, protože levé bylo zničeno. Denní svícení, reflektivní pruhy na kola, 12V zásuvku.

Měla hodně nedostatků, ale přes zimu si vyhraju.
Motorka mi oproti ostatním přijde lehčí. Snadno se řídí, a dobře jde do zatáček. Posez není až tak sportovní jak se může zdát, i já se svým nikterak větším vzrůstem (+-176) sedím na motorce více méně vzpřímeně a ze sedla dosáhnu krásně na zem. Řekl bych že to je alternativa mezi sportovním a cestovním motocyklem. V plánu mám i cestování nejdřív po republice a později i zahraničí. Info doplním.

Flatron007
Flatron007 napsal 21.06.15 v 18:25 10b.

pěkná

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 21.06.15 v 09:22 10b.

Dodělej si ji k obrazu svému a budeš spokojený Jestli nebyly servisované přední vidle, tak rozhodně vyměň olej - vlastní zkušenost Dobrý výběr, budeš spokojen Vyřádíš se na ní a cestu k moři nebo do Alp zvládne taky. Tak ať jezdí

Ivan-K
Ivan-K napsal 21.06.15 v 07:54 10b.

Jeden z mála kusov ktorý má ešte pôvodný zadný blatník.