Triumph Street Triple (2010)

Vlastník ZachyCZ
Vloženo 15.6.2015
Aktualizováno 15.6.2015

Skvělá, hravá, lehce ovladatelná a plynule jedoucí motorka, která dělá přesně to, co po ní člověk chce.

První dojmy - Ihned při prvním projetí neskutečný úsměv na rtech. Oproti Hondě Hornet je to sto a jedno. Rozdíl znatelný již při nasednutí. Naprosto jiná kategorie motocyklu. První jízda na tříválci mě uchvátila natolik, že jsem si ji musel koupit. Teď už bych nic jiného nechtěl.

Motorku bych doporučil pro - ty, kteří si chtějí užít jízdu na silni naplno

Doplňky na motorce - CNC krátké páčky

Když mě Hornet začal limitovat, hledal jsem co dál. Street Triple se ukázal jako správná volba. Motorka jede plynule na jakýkoli rychlostní stupeň. Necuká. Brzdy má v základu pancéřovky, nicméně motorka sama brzdí motorem dostatečně, tudíž není skoro ani potřeba je používat a pokud ano, tak pouze přední. Na zadní jsem nesáhl. Podvozek (vyzkoušeno v Brně na okruhu) je suprový. Spolu s Bridgestone S20evo motorka drží stopu, nevlní se v zatáčkách a jede přesně tam, kam se člověk podívá. Spolujezdce jsem nevozil. V základu jsou dva výfuky, které jsou umístěny pod sedlem. Krom toho, že jejich zvuk zní jako patnáctistovkový vysavač se ukázalo po několika málo kilometrech i jejich špatné konstrukční provedení. Svod k výfukům je udělán tak nešťastně, že jezdci doslova "hoří noha". Při jízdě ve vyšších otáčkách svod příliš žhne a veškeré teplo směřuje jezdci přímo na nohu. Delší dobu se to vydržet nedá. Zřejmě proto mají pozdější modely výfuk již jen jeden z boku motocyklu. Na motorku jsem si koupil Leo Vice laďěný výfuk i se svody. Oproti originálu sto a jedno. Nádherný zvuk. Výfuk při podřazování krásně střílí. Motocykl mohu doporučit všemi deseti s laděným výfukem. Výkon při správné technice jízdy bohatě postačuje k tomu, aby zkušený jezdec v zatáčkách ukázal ostatním machýrkům na litrech svá záda.

RoumenS
RoumenS napsal 28.06.15 v 00:16 10b.

Krasavec, ať dobře slouží a dělá jen radost Tři válce jsou prostě super.

ZachyCZ
ZachyCZ napsal 26.06.15 v 21:04

Díky dík:) Canon EOS 50D, Canon EF 17-40mm f/4L - jen ty dvě fotky - na silnici a stojící motorka:)

elvis78
elvis78 napsal 22.06.15 v 13:42 10b.

pěkná moto i fotky.Jakým sklíčkem a tělem je to focené?sz.

nektarossi
nektarossi napsal 22.06.15 v 04:11 10b.

Triumphální dravec...

RepsolNick
RepsolNick napsal 21.06.15 v 20:13 10b.