Ducati 900 SS (2001)

Vlastník Dodo3737
Vloženo 11.6.2015
Aktualizováno 11.6.2015

emocie by Ducati. hlavne sound. :)

První dojmy - prvoplanovo bola kupovana na prestavbu na Caferacer. zatial vsak sluzi taka aka je.

Motorku bych doporučil pro - jednoznacne pre mna :D

Doplňky na motorce - Ducati performace. este od povodneho majitela. neplanujem dokupovat ziadne original diely. ako som pisal bude urcena na prestavbu cafecko

vyber stroja: skvely zaklad na caferacer

taha z dolnych otacok proste 2 valce do L. to udeluje ducati aj krasny zvuk. podvozok je na svoju dobu velmi vyspely.
na moje prekvapenie vsetko funguje skvelo aj napriek veku motocykla. Treba sa len starat a udrziavat ho asi trocha viac ako japonca. ale ak sa budete starat, odmeni sa vam zabavou z jazdy.
900ss nieje turista ako nazov ss - super sport urcuje ze posed na nej nebude moc pohodlny a urceny na dlhe cestovanie. a nadrz tiez neprispieva k utulnu a pohodliu, no napriek tomu ju milujem je to Ducati. :)
jedinou ozaj velkou nevyhodou je stojan motocykla. ten sa vyklapa automaticky pri postaveni. takze na to si treba davat majzla.

tony33
tony33 napsal 18.09.15 v 18:47 10b.

Priatelu za 10 ale nereat pre boha. To je fakt skoda!

Starling
Starling napsal 11.06.15 v 22:19 10b.

Nádherná, tvrdá sportovní klasika

Šuty
Šuty napsal 11.06.15 v 10:39

Krásná ještě poctivá Ducati . Jen na ni proboha nic neřezat. Nechat tak jak je. Už teď je to cennost.

Dodo3737
Dodo3737 napsal 11.06.15 v 09:52

Diki diki.
foto o prestavbe urcite budu snad sa mi podari ju upravit podla mojich predstav.

Krakatau
Krakatau napsal 11.06.15 v 09:42 10b.

pekný kúsok, sám som konkrétne nad týmto kusom párkrát premýšľal...držím palce pri prestavbe a som zvedavý na progres