Ducati 900 SS (2002)

Vlastník ROBOT156
Vloženo 4.5.2011
Aktualizováno 30.8.2012

ducati 900 SS je pohodlnější něž 748S, má větší krouťák, taky chrastí a hlavně je levnější jak nákup tak provoz.

DUCATI 900 SS jsem koupil od známého hned druhý den od prodeje 748S.
Byla po servise v origo stavu a tak jsem hned vyrazil nach Prag koupit monoposto a Termignoni, které inzeroval pán co ten den prodal 750SS. Doplňky byly nepoužité a měl ještě nějaké karbony a plexi. Vzal jsem tedy vše a od té doby pořád dokupuji doplňky. Nějaké jsem měl ze 748S.
Jezdím na ní spíš svátečně, ale dělá mi radost. Mám ji už rok, ale na koleno jsem ji ještě nedal. Na rozdíl od 748 je hůř ovladatelná, ale třeba mám špatně nastavený podvozek, nebo tak něco. Na okruhu v Mostě jsem byl o 15 vteřin na kolo pomalejší než na 748, ale jelikož nejsem extra střelec tak ani nebudu psát přesný časy na kolo.
Přes zimu jsem chtěl u Papežíka udělat servis a že jí naladí na ty Termignoni, ale nestíhá tak snad se to povede teď ze začátku sezony.
Chtěl bych na ni ještě sehnat a namontovat propojku ovládání stojánku. Origo nešla nastartovat na stojánku, tak kámoš co jí měl přede mnou to nějak proklemoval, ale teď jde s vyklopeným stojánkem vyrazit do ulic. To se mi ale moc nelíbí a mám už s tím i špatnou zkušenost.
Vyrazil jsem jednoho krásného dne od domu, pomalu, v klídku, ohřívajíce stroj, kochajíce se okolím a proti auto.
Uhýbám tedy táhlým obloučkem k pravé krajnici, auto projíždí a já se pomalým táhlým obloučkem snažím vrátit blíže ke středu a ono, ono, ono to kurva nejde. Bum prásk, ležím na trávě vedle silnice, celej zelenej od té trávy, bledej strachem a překvapením, s ulomeným řídítkem a odřenou kapotou, 300 metrů od baráku. Pitomej stojánek.
Ještě pro upřesnění, ve větší rychlosti to jen škubne motorkou. :-/

Hanymany1
Hanymany1 napsal 12.08.20 v 18:37 10b.

10b protože nás krásných je málo

kozka
kozka napsal 30.08.12 v 10:04

Moc hezká Dukárny jsou pro mne fakt nejšmrncovnější a nejzajímavější stroje. Neustále si lámu hlavu, proč ještě žádnou nemám. Nejspíš to bude tím, že si nedokážu vybrat ani model a tak to zůstává stále v „platonické poloze“.

dalila
dalila napsal 30.08.12 v 09:48

Desmodue je nejlepší. Pod to se podepíšu. Jasnejch 10b.

honzabiker
honzabiker napsal 12.05.11 v 13:11