Harley Davidson FLHTCU Electra Glide Ultra Classic (2008)

Vlastník Jialma
Vloženo 8.6.2015
Aktualizováno 2.9.2015

Jeden velký a těžký vibrátor a při startu působí jako cardiostimulátor !!!

První dojmy - Jel jsem na ní domu v listopadu za tmy 150km a při dvou stupních nad nulou. Tahal jsem za to abych byl doma co nejdříve bez jakéhokoli respektu a nyní s odstupem si uvědomuju že to byl pěknej adrenalín ! Motorka jede jak po kolejích pokud má správně nafoukaný zadní tlumiče.

Motorku bych doporučil pro - No chlapi kolem 50 by ji už mohly dát !

Doplňky na motorce - Ponecháno originál - 105 let H-D.

Ještě v době když se po sametový začaly vozit japonský motorky z Ameriky, jsem řešil H-D pouze na obrázcích. Pak jsem po nějaké době dal alespoň Suzuki Intruder 800 - samozřejmě dovoz z USA. Poté přišla na řadu rodina ale v roce 2003 bylo 100 let H-D na letišti v Plané u Českých Budějovic a to byl pro mě tak obrovský zážitek , že jsem se z toho nemohl vzpamatovat až do zimy, kdy přestaly motorky jezdit. Pak přišel internet a v roce 2005 časopis Easyriders a zase hodiny na Motorkářích a Tip Motu. Později jsem dal Yamahu Wildstar 1600 2003 viz. foto, ale až v době kdy se daly koupit kolem 200 tisíc kaček. Byla to Japonská kopie H-D Fat Boy, to bylo evidentní. Jenže když jsem někde cestou slyšel projet skutečný motor H-D byl jsem jako na trní - takže bylo něco špatně (později určena diagnóza H-D) !!!
Pak jsem se to pokusil přeprat , jako když kdysi ve škole předělávali leváky na praváky. A dal jsem nekompromisně BMW 1200 RT abych to H-D vytěsnil z palice jednou pro vždy. No a po roce jsem už věděl, že je zle a že tenhle pokus nevyšel a také že tahle kategorie motorek rozhodně není pro mě. A jelikož už jsem měl schválenej poslední pokus (rodina je rodina) tak cca. po měsíci rozhodování, jsem si řekl, že již není čas na kompromisy ! Měl jsem ale jasno v kategorii a to že to musí být pohodlná a cestovní varianta s kufry a s trochou ochrany jezdce. To byl právě vliv předchozí BMW RT. Jelikož začal právě stoupat dolar ,tak se mi nepovedlo za rozumný prachy řešit tuhle variantu na aukci v USA. No a asi po měsíci se objevila tahle kočka již na naších číslech FLHTCU a ještě k tomu 105 let H-D , takže výročák. No a protože ve skutečnosti byla ještě hezčí než na fotkách, tak jsem na ní cca. po hodině a půl už frčel rovnou domů ! Přes zimu jsem na ní chodil čumět do garáže a je to fakt super pocit .Nechám ji přesně v originální výbavě protože mi to přijde tak akorát vyladěný a není tam nic navíc. Jediný co jsem řešil ,byl tmavej nízkej štítek místo origo. pléga.Tenhle ji sluší víc a já si zase užiju trošku mouchy! Tak na závěr jenom pro ty,kteří mají stejnou diagnózu. Tak tohle je opravdu jedinej lék kterej funguje!! Dnes jsem i rád, že jsem se k tomu dostal až nyní a že jsem již nemusel řešit nějaký mezistupeň v H-D , i když takový Breakout taky nemá chybu !

radim2
radim2 napsal 23.05.18 v 21:37 10b.

mvacky
mvacky napsal 01.05.17 v 08:32 10b.

Freeman
Freeman napsal 07.02.16 v 10:07 10b.

Dekuju za komentar
Moc hezky jsi popsal svuj "vyvoj" a v podstate jsme na tom dost podobne, jen s tim rozdilem, ze me ti nemecti soudruzi drzeli o neco dele. Ale nakonec jsem take dospel ke stejnemu konci
Tva vyrocka je moc hezka, s vyraznym lakovanim co se barvy tyka. V podstate se vsechny vyrocky barevne moc povedly a stoji za to i co se tyka vybaveni.
Tak Ti preji spoustu uzasnych zazitku v sedle, cisty asfalt a at vyrazis kamkoliv, vzdy stastny navrat domu

Vaklaff
Vaklaff napsal 03.02.16 v 11:53 10b.

Krásně popsaná diagnóza Těším se na viděnou!

Špóna297
Špóna297 napsal 16.07.15 v 09:29 10b.

je krásná... výroční je výroční přeju bambilion km bez nehody