Husqvarna TE 310 (2011)

Vlastník Akyo
Vloženo 17.5.2015
Aktualizováno 17.5.2015

Bláznivé, lehoučké, ostré enduro.

Husqvarna TE 250: Konečný výběr byl mezi TE 250 a TE 310, vzal jsem první pěknou která se naskytla, rozdíl je pouze v 50ccm větším objemu.
Husqvarna TE 450: Až moc silné kladivo na veverky do lesa, výkon teda nesmyslný, preferoval jsem radši váhu a obratnost než výkon který nevyužiji.
Yamaha WR 250R: Příliš civilní enduro, bez výkonu, nudný 15let starý design, chybí jí ten správný zápal závodních endur.
KTM EXC 250 F: Motorka super, ale ta cena je bláznivá, proto jsem zůstal věrný značce a pokračoval s další Husqvarnou.

První dojmy - Skvělá ovladatelnost, malá váha, parádně agresivní ostré enduro se vší parádou. Parádní podvozek, rychlá možnost nastavení odpružení vpředu i vzadu. 29KW při 102Kg mluví za vše.

Motorku mám chvilku, až s ní budu mít zkušeností určitě sem přidám hodně informací, protože tahle motorka za to vážně stojí. Motor vážící pouze 22Kg o objemu 300ccm, dodávající 29KW hrubé síly.
Zatím mě to hodně baví, škoda jen že jsem motorku koupil v tak dezolátním stavu, předchozí majitel znal podle mě z nářadí tak možná hasák a kladivo. Ale vše dám do pár týdnů do pořádku, a hodím sem kompletní recenzi.

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 18.05.15 v 12:58

Krásná motorka, krásný parametry /kw,kg/ a krásnej terén na fotce :) co víc si přát :)

tatook
tatook napsal 18.05.15 v 10:03 10b.

Super volba, užij si to. 10b.

Battlax
Battlax napsal 17.05.15 v 18:41 10b.

Pěkná