Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 01.10.2023, Uskutečněno: 27.09.2023, Stav tachometru: 44241 km, Zhlédnuto: 53x

Nedaleko od nás sídlí jeden šikovný klučina co upravuje a předělává sedla a nejen to. Už na předešlou motorku mi dělal sedlo. Jenže to bylo jen kvůli pohodlí. Na tuto je to nutnost, protože sedlo potřebuju snížit, abych došáhl pořádně a na jistotu nohama na zem. Tak že jsem si s ním domluvil termín hned jak jsem mohl přijet. Počítal jsem, že to bude už v úterý odpoledne, jenže v práci se to nějak zadřelo a já musel zůstat a nemohl odejít dřív jak jsem měl v plánu, abych to ještě odpoledne k němu stihnul. Tudíž jsem to před vekým volnem tak abych mohl vyrazit na cesty už ve středu den před státním svátkem nestihl. No nic, říkám, si natáhnu si to cestou k němu i zpět a udělám si z toho výlet na odpoledne. Samozřejmě jsem měl zase dost času na to, abych vyrazil, hodin přece ještě málo, a po několika dalších váháních kudy jet správnou cestou jsem k němu nakonec přijel tak tak. Vše jsme dohodli a zpátky už to bylo jen na mě a v klidu kudy domů. Jenže už bylo docela pozdě podvečer, všude už měli téměř zavřeno a tak na nějakou zastvávku se zmrzlinou nebo kávičkou už nebyl čas. Chtěl jsem být doma za světla, což se tedy vzhledem k pozdnímu výjezdu nepodařilo. Bylo to ale jen tak tak. Nakonec jsem projel krásný okruh plný zatáček a krásné přírody včetně jedné z mekk motorkářů u nás.

Konečné kilometry: 44 241 km
Ujeté kilometry: 185,4 km

• Věznice Valdice, Kozákov

Tak zase jedno krásné odpoledne před námi je možnost se po práci jen tak cournout. Napadla mě trasa tentokrát směrem na Jičín. Jel jsem zde už vícekrát, ale co ?! Hlavně se projet a vyvětrat hlavu. Kdo ví kdy a kam zase

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 14.05.2024
  • Památník těžby uranu – Důl Hamr I, jáma č. 3

Inspirací na další výlet mi byl článek zde na motorkářích o místě okolo kterého jsem mnohokrát jel, ale nevěděl o něm. A protože to není daleko od mého bydliště, byl to akorát tak tip na výlet po práci na odpoledne. I te

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 13.05.2024
  • Kousek do Polska

Venku krásně, na motorce jsem byl před 14 dny naposled, a tak byl čas zase někam vyrazit. Nevěděl jsem ani moc kam. Nakonec jsem jsem si nějakou trasu vymyslel a jel projet kus pohraničí do sousedního Polska kde jsem ješ

Vloženo: 17.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024