Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Povinná evidenčka před zápisem do registru

Vloženo: 22.09.2023, Uskutečněno: 22.09.2023, Stav tachometru: 44056 km, Zhlédnuto: 50x

Dostat se na STK u nás je docela strastiplná cesta. Ještě, že existuje alespoň jedna s objednávkovým systémem. I když tam prý mají také někdy oproti objednaným termínům docela skluz. Nicméně chtěl jsem to mít hotové v týdnu už dřív, abych mohl motorku jít přihlásit do rgistru. Bohužel na první STK mi sdělili, že tam jsou pouze do 15.30 a já v práci do 15 h. Musel jsem tedy návštěvu odložit o dva dny, aybch se mohl on line objednat na jinou kde měli místo až na dnešek. Pro změnu jsem tam musel být ihned ráno v 7h. Přijel jsem přesně a do 7.20 h čumákoval před vratama. Naštěstí ráno nepršelo a bylo poměrně teplo. Sluníčko lezlo jen tak za oparem a bylo sucho. Tak to ničemu nevadilo. Pršet začalo naštěstí až dopoledne což už mi bylo vcelku jedno. Evidenčka otázka třech minut a je hotovo. Tak že opět jsem kousek blíž přepisu.

Konečné km: 44 056 km
Ujeté km: 5 km

• Kousek do Polska

Venku krásně, na motorce jsem byl před 14 dny naposled, a tak byl čas zase někam vyrazit. Nevěděl jsem ani moc kam. Nakonec jsem jsem si nějakou trasu vymyslel a jel projet kus pohraničí do sousedního Polska kde jsem ješ

Vloženo: 17.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024
  • Kostel duchů

Počasí slibovalo krásný víkend, a tak moje dohoda s manželkou zněla jeden den na motorce a jeden den na společný výlet. S tím já nemám problém, protože přes týden se moc nevidíme, a tak je to příležitost být spolu a zaží

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 27.04.2024
  • Tak jsem něco nakoupil

Přes zimu jsem tochu šmejdil po netu a objednal pár nových doplňků z Číny jak na motorku tak na camping. Ne ve všem se ty žlutý větve vždy trefily, ale co nadělám. Zas to tolik nestálo. Samozřejmě jsem si koupil i doplňk

Vloženo: 23.04.2024
    Uskutečněno: 21.04.2024