Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 22.09.2023, Uskutečněno: 17.09.2023, Stav tachometru: 44051 km, Zhlédnuto: 30x

Tak nějak to bylo neplánované a strašně rychlé. Ve středu 13.09.23 v práci jsem se jen tak z dlouhé chvíle podíval na net a prolítl co se prodává. Je fakt, že mě k tomu donutil můj kamarád Pavel, který tuto motorku má a chtěl, abych si ji koupil taky. Strašně ji vychvaloval a já za ním 3 roky na našich společných dovolených pokulhával na svém šestistovkovém Fazeru. Tak jsem slíbil, že si ji někdy koupím též. Na jaře mi jednu prodali, byla v Prostějově, ale nechtěli mi ji držet do soboty až budu mít čas a bud moc přijet. No, řekl jsem si, nedá se nic dělat a sezónu odjezdil na své. Až najednou zase jako u mojí mašiny teď v září. Zaujala mě, vypadala víc než dobře a za dobrou cenu. Tak jsem napsal krátký mail a de facto na to zapomněl. Pán mi napsal do hodiny zpět, jenže na mail, který sice mám nastavený, ale nepoužívám ho. Tak že jsem to vůbec nevěděl. Pán mi v pátek volal sám. Já v motérkách dělal vjezdovou bránu. Tak že jsme to chvíli rozebírali. Vše co říkal se hodilo. Domluvili jsme se na neděli, čas byl, mělo svítit sluníčko, akorát nebyl kdo by se mnou jel. A tak museal manželka, kdybychom to vezli zpátky ať má kdo odřídit auto domů. Nikdy takto sama daleko kde to nezná nejela. Ale nedalo se nic dělat, byla jediná. A když je někdo jediný, udělat to prostě musí ! No a motorka je nakonec doma. Tak dobrou, krásnou mašinu, v takovým stavu by bylo škoda tam nechat.

Počáteční km při koupi: 43 890 km
Ujeté km: 160,5 km
Konečné km: 44 051 km

Milan1963 (275) napsal 22.09.2023 v 22:32

• Kousek do Polska

Venku krásně, na motorce jsem byl před 14 dny naposled, a tak byl čas zase někam vyrazit. Nevěděl jsem ani moc kam. Nakonec jsem jsem si nějakou trasu vymyslel a jel projet kus pohraničí do sousedního Polska kde jsem ješ

Vloženo: 17.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024
  • Kostel duchů

Počasí slibovalo krásný víkend, a tak moje dohoda s manželkou zněla jeden den na motorce a jeden den na společný výlet. S tím já nemám problém, protože přes týden se moc nevidíme, a tak je to příležitost být spolu a zaží

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 27.04.2024
  • Tak jsem něco nakoupil

Přes zimu jsem tochu šmejdil po netu a objednal pár nových doplňků z Číny jak na motorku tak na camping. Ne ve všem se ty žlutý větve vždy trefily, ale co nadělám. Zas to tolik nestálo. Samozřejmě jsem si koupil i doplňk

Vloženo: 23.04.2024
    Uskutečněno: 21.04.2024