Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 12.10.2023, Uskutečněno: 02.10.2023, Stav tachometru: 44407 km, Zhlédnuto: 40x

Venku hezky, tak co doma ? Jenže z práce jdu trochu později než jsem chtěl, a tak zase na hodně daleko to není. Rozhoduju se kam, kterým směrem. A protože jsem si posledně, to už zase nebyl čas, když jsem jel okolo kolečko od Rutana slíbil, že navštívím cukrárnu v Hejnicích tak jsem vyrazil právě tam. Tak že volba padla na Hejnice a byla to téměř ta samá trasa co před týdnem. Jenže takhle trasa je prostě skvělá. Samozřejmě, že času bylo zase míň než by bylo třeba, ale to už nějak dojedu. Nebyl v tom ale takový ten klid, ale spíš trochu spěch. Bohužel jsem ji musel zpátky trochu zkrátit a letět domů po dálnici, abych nejel za tmy, což jsem nechtěl. Nicméně jsem si odpoledne parádně užil na své nové motorce.

Konečné km: 44 407 km
Ujeté km: 166,1 km

• Kousek do Polska

Venku krásně, na motorce jsem byl před 14 dny naposled, a tak byl čas zase někam vyrazit. Nevěděl jsem ani moc kam. Nakonec jsem jsem si nějakou trasu vymyslel a jel projet kus pohraničí do sousedního Polska kde jsem ješ

Vloženo: 17.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024
  • Kostel duchů

Počasí slibovalo krásný víkend, a tak moje dohoda s manželkou zněla jeden den na motorce a jeden den na společný výlet. S tím já nemám problém, protože přes týden se moc nevidíme, a tak je to příležitost být spolu a zaží

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 27.04.2024
  • Tak jsem něco nakoupil

Přes zimu jsem tochu šmejdil po netu a objednal pár nových doplňků z Číny jak na motorku tak na camping. Ne ve všem se ty žlutý větve vždy trefily, ale co nadělám. Zas to tolik nestálo. Samozřejmě jsem si koupil i doplňk

Vloženo: 23.04.2024
    Uskutečněno: 21.04.2024