Yamaha Tenere 700 (2019)

Vlastník Fasces
Vloženo 14.9.2019
Aktualizováno 5.5.2024

Kus železa aneb nové kotouče a desky

Vloženo: 18.09.2023, Uskutečněno: 18.09.2023, Zhlédnuto: 91x

Kotouče jsem koupil prakticky jen proto, abych originální kotouče dal na originální kola a získal tak jednu kompletní náhradní sadu, buď pro sebe nebo na prodej. Kotouče jsem se rozhodl koupit na motokotouce.cz . Tam kotouče vyrábí tak, aby to prostě fungovalo a brzdná síla byla co nejúčinnější. Když jsem řekl, že potřebuji kotouče na Tenérku, dostalo se mi odpovědi, že mají skladem jedny, co si objednává Pepa Sršeň. To je skvělá recenze, tak jsem je rovnou vzal. Přibalili mi i destičky EBC, které mají prověřené a fungují s kotouči na 100%. Kotouče jsou silnější a mají větší a pevnější nýty. Samozřejmě jsou i tvarované a motorce budou slušet. Cena u těchto kotoučů je pochopitelně vyšší než u kotoučů originálních, ale za kvalitu se platí. Originální kotouče mají najeto 35 000 km a do šrotu určitě ještě nepatří.

• ABS Off-Road Dongle, LSK

Česká firma LSK vyrobila dongle ABS se všemi funkcemi, které by Tenérka měla mít už od výroby. O produktu vím delší dobu. Jen jsem čekal, jak skončí zkoušky a testování funkčnosti. Když motorka stojí, dongle umí vypnout

Vloženo: 30.05.2024
    Uskutečněno: 30.05.2024
  • Motorka na cestách

Přátelé a kamarádi. Pro ty z Vás, kteří rádi cestují, posílám odkaz na stránky, které se tímto tématem zabývají. Cesty budu na stránky průběžně doplňovat a najdete tam i zajímavá videa z YouTube. Některá souvisí s cestop

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.09.2020
    Uskutečněno: 12.03.2024
  • Nové plasty a náhrada za karbon

Pokud se Vám nechce utrácet velké peníze za karbon, našel jsem jedno povedené řešení. Firma Camel ADV Product začala vyrábět některé plasty na výměnu. Konkrétně vím o bočních plastech a plastových krytech vidlic. V nabí

Vloženo: 22.02.2024
    Uskutečněno: 22.02.2024