Yamaha Tracer 7 / 700 (2020)

Vlastník HonzaKLib
Vloženo 3.8.2020
Aktualizováno 3.8.2020

Po dvou letech a cca 17 tisících

Vloženo: 26.06.2023, Uskutečněno: 26.06.2023, Stav tachometru: 17500 km, Zhlédnuto: 45x

Ahoj, asi je čas udělat nějaký další záznam pro někoho, kdy by o Traceru uvažoval, třeba i ojetém. Po 3 letech používání (kruci to to běží) můžu říct asi tohle - až na to, že bych už tak nějak chtěl přidat válec dva a pár desítek koníků navíc (jak se s ní sžijete, je to asi přirozený), tak nemůžu říct křivé slovo, pořád mě baví, na dojíždění do PRahy, městský provoz, ale i výlety po ČR skvělá volba, platí pořád to, co jsme psal, je to spolehlivý stroj, který vás odmění naprosto špičkovou "hratelností", svižností, pěkným zvukem atd... Co bych asi upřesnil a pokud bych měl od ní někoho spíš odradit než doporučit, tak by to byly dlouhé cesty po dálnici. Tohle prostě není stroj, který vás bude tolik bavit nad rychlostí cca 120 - 130 km/h, umí se rozjet, ale už si to prostě neužijete jako na silnějších strojích. Po dvou hodinách mě už brní zadek, drobet cítím v rukách taky brnění (mravenic), ale to není až takový problém, není to nijak silné, jenom jestli chcete něco na dlouhé štreky po Evropě, jděte do něčeho jiného, tohle je král městského provozu, ježdění po okreskách, kde využijete mrštnost, lehkost, s jakou se ovládá. A spotřeba - 3.8 l/ 100km. Reálně, fakt:
Když to trochu proženu, vytáčím to výše, tak jdu někam ke 4.5, když si jen tak jedu, užívám si, nejsme brzda ale ani nejančím, klidně kolem 3.5. Jo, a tankujte radši dobrý benzín, nejvíc se mi osvědčil Eurooil, Benzina není špatná, kupodivu byl velmi dobrej i Globus ten jejich lepší natural.. Kontrolujte a měňte olej, já používám Castrol Power 1 4T 10W-40 a olejový filtr HF204RC Racing. Naprosto v pohodě,
To je asi vše, pokud máte Tracera, asi jste spokojení jako já, možná najdete v dané kategorii lepší motorky, ale zklamaný asi není nikdo ne? :)
Mějte se fajn a přeju mnoho pohodových kilometrů bez nehod!

• Po první garančce

Tak po 1000km do servisu a pro razítko :) Snad mi udělali vše, jak bylo třeba, bylo třeba dotáhnout řetěz, už byl celkem volnej, to ale není žádné překvápko. Jinak v pohodě. Konečně se můžu podívat trochu výš, někam k 60

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 11.08.2020