Suzuki SV 650 (2020)

Vlastník Clint.
Vloženo 16.5.2022
Aktualizováno 20.2.2023

Chorvatsko po okreskách

Vloženo: 15.07.2022, Uskutečněno: 15.07.2022, Stav tachometru: 8500 km, Zhlédnuto: 35x

Splněný sen……takto bych teď už mohl označit mou cestu na jih, kterou jsem začal plánovat asi tři týdny před výjezdem. Při první myšlence se naplnila hlava nadšením a nedočkavostí, čím blíž byl den odjezdu, začaly se pomalinku vkrádat myšlenky jestli a jak by to mohlo být nebezpečné(možná normalní) nicméně jsem jim nedal moc prostoru a spíš se věnoval plánovaní trasy, tak na hrubo, a pořád se stále těšil. Nastal den D a ja usedal na svoje téměř nové eSVéčko v šest hodin ráno se sbaleným pytlem, kde mám věci potřebné ke spaní v kempu, původní plán, byl totiž dojet někam pod vršič, tam vyjet na Vršič a druhý den dojet do Chorvatska, kde tráví dovolenou moje rodina, jenže ono se to nějak skoulelo úplně nebo ne úplně, ale prostě jinak. Ono se mi totiž jelo tak skvěle, že jsem najednou byl od rodiny asi 120km a to jsem si řekl, že to už dojedu, takže jsem za celý den najel asi 650km, všechno přes okresky a úchvatný scenerie hor a zemí, Rakouska,Slovinska, Itálie a Chorvatska, cesta naprosto skvělá, přikládám video, které jsem nabastlil během večerního posezení u ožujska, je dlouhé, ale já se na to podívám rád v dlouhých zimních večerech, než si prohlížet stopadesát fotek , takže můj trip od šesti rána do asi půl desátý večera a já se nenachytal unavený nebo znechucený, užil jsem si to na plné obrátky. Zítra mě čeká cesta zpět, tak uvidím, jak a kam mě cesta zavede, tak zatím pa

-Jandys- (16) napsal 25.08.2022 v 14:33

Moc pěkný výlet, to tvoje video mě teda tak nakoplo, že mám rovnou chuť podobný trip taky uskutečnit, kdy to se uvidí ale je vidět že sis to parádně užil

3 reakce

Clint. 27.08.2022 v 17:22

I kdyby ne letos nebo pristi rok, plány a sny musí být, postupně na ně bude docházet:)

elvis78 (138) napsal 16.07.2022 v 20:27

Bylo by prosím možno hodit někam trasu?
Tohle je také můj sen
Krásné fotky

1 reakce

Clint. 17.07.2022 v 15:59

Pošli číslo, pošlu ti cestu na whats up+420730181919

Clint. (77) napsal 16.07.2022 v 10:17

Taky to nemám běžně po čechách ale ano, je to paráda

zeke11 (138) napsal 15.07.2022 v 19:35

Super pokoukáníčko.. Užívej volno. Svčko koukám šlape a 650 km za den je krásné, to nemám ani za poslední dva měsíce...

DejvGSR (52) napsal 15.07.2022 v 18:24

Pěkná cesta. Zkouknul jsem video a zjstil, že minimálně 40 % cest jsme jeli v červnu také. Hlavně ten Vršič byl paráda.

1 reakce

Clint. 15.07.2022 v 19:15

Takze mi rozumis, proc jsem z toho tak nadsenej:) mozna to bylo tim, ze byla streda, ale umocnilo zazitek to, ze to bylo s hodne vlaznym nebo zadnym provozem:):)

• Michelin road 6

Tak opět sázka na jistotu, road šestky se osvědčili a tak proč zkoušet a pokoušet. Teď zatím vyměněn zadek, uvidíme kdy dojde na předek, tam je masa ještě dost :-DD .Zvládla najet něco okolo 11tis km. a držela se zuby ne

Vloženo: 08.12.2022
    Uskutečněno: 08.12.2022
  • Zakopání pincka

Asi pětkrát jsem byl na pinckovo vykopání, musel jsem tam tolikrát, páč jsem tam postupně navozil v tamdemu celou rodinu :-D na zakopání jsem se dostal až letos, když už nejstarší kluk jel na svojí. O5, pěkné svezení na

Vloženo: 06.11.2022
    Uskutečněno: 06.11.2022
  • KTM Motohall Mattighofen

Další splněný sen, proběhla návštěva světa motorek KTM v Mattighofenu, to je něco naprosto božího. Toto by měl vidět každý fanda jedné stopy!! :-DD :-DD Tak, za skvělého říjnového počasí(16-25stupňů) se synem, kamaráde

Vloženo: 18.10.2022
    Uskutečněno: 18.10.2022