Suzuki DL 650 V-Strom (2015)

Vlastník HonzaLK
Vloženo 26.12.2021
Aktualizováno 30.12.2023

Vloženo: 20.04.2022, Uskutečněno: 11.03.2022, Stav tachometru: 47750 km, Zhlédnuto: 79x

Již delší dobu jsem přemýšlel o sníženém sedle. Na silnici s došlapem ze standardního sedla není až takový problém, ale mimo asfalt bych za trošku lepší došlap byl rád, přecijen stačí zastavení na trošku terénní nerovnosti a je s došlapem problém..
Naskytnula se mi možnost pořídit zánovní originál snížené sedlo a tak jsem do toho šel.
Sedlo by mělo být snížené o 20mm. Musím říct, že jsem nečekal, že těch 20mm udělá tak rozdílný pocit z jízdy. Sedí se víc jakoby v motorce, je to trošku nezvyk. Nohy jsou v ostřejším úhlu, což na kratší cesty asi nevadí, pro delší cesty bych ale spíš preferoval nohy uvolněnější (i když při mém vzrůstu to není nijak zásadně problematické). Po dvou-třech jízdách na silnici zatím nemám jasno, jestli budu jezdit na sníženém nebo standardním sedle.. Zvyklý na ovládání mašiny z vyšší pozice se zatím přikláním ke standardu..

Ale ještě to se sníženým sedlem zkusím.. Navíc jsem si říkal, že kdybych do budoucna zatoužil po tom, stromka trochu přizvednout na kostech, bude nižší sedlo nutností.. Pak bych asi zauvažoval o snížení stupaček, aby to pro nohy bylo pohodlnější.

• Jarní sraz V-Strom klubu

První letošní víkendovej motovýlet - na sraz V-Strom klubu do kempu Pecka v Podkrkonoší. Na začátku týdne čekuju předpověď počasí a vypadá to na déšť.. A kupodivu tentokráte se předpověď nemýlila… A tak jsem ve čtv

Typ: Sraz
    Vloženo: 21.05.2024
    Uskutečněno: 19.05.2024
  • Vidlice - výměna trubek? Zatím ne.

Při loňském repasu vidlice jsem si všimnul že u jedné trubky se neprotáčí to vnitřní uložení co je dole v trubce. Přestože by to nemělo mít na funkci vliv, napadlo mme že to mohl být důvod, proč vlastně ta vidlice vloni

Typ: Oprava
    Vloženo: 11.04.2024
    Uskutečněno: 11.04.2024
  • Přední kolečko 14z na zkoušku

Na FB skupině byl příspěvek o použití jiné velikosti ozubeného kolečka (větší), aby se při dlouhých cestách snížily otáčky motoru. No a mě to dalo podnět k tomu, naopak vyzkoušet použití o zub menšího pastorku (14zubů),

Vloženo: 12.04.2024
    Uskutečněno: 15.03.2024