Suzuki DL 650 V-Strom (2015)

Vlastník HonzaLK
Vloženo 26.12.2021
Aktualizováno 30.12.2023

Vloženo: 26.12.2021, Uskutečněno: 13.08.2021, Stav tachometru: 45400 km, Zhlédnuto: 21x

Při koupi bylo vše v pořádku, ale cca po 1500km začala sáknout levá vidlice. V servisu (David Kovanda) mi tam prozatimně dali molitan, než budou mít čas udělat mi repas.
Když už se vidlice měla otevírat, rozhodl jsem se pro instalaci progresivních pružin, protože mi nevyhovovalo, jak se motorka při brzdění a nájezdech do zatáček potápí.
Objednal jsem si pružiny Wirth a když přišly, odvezl jsem je do servisu. Odpoledne mi volá ze servisu, že mu tam nejdou nasadit zátky, že pružiny jsou nahoře zůžený, nevejdou se tam ty závlačky a jestli jsou to správný díly.. Bohužel jsme přišli na to, že ač objednáno správně, tak ty co přišly, byly pro Kčkovýho Stroma.. (nikde se nám ale nepodařilo zjistit jakej v nich je rozdíl.. to zúžení nahoře by se dalo pořešit úpravou závlaček, ale jestli mají stejnej progres… čert ví). Pružiny jsem vrátil zpět do Eshopu. Bohužel v době krize s dílama, nebyly správný Wirthy k sehnání. Nakonec jsme se domluvili a objednali sadu od Hyperpro (pružiny a 15w olej).
Ještě jsem si sehnal prachovky, které jsem si tam nechal namontovat..
Prachovky tyto https://motoshop.mi...09-cafe-racer-i.html

Než se mi vrátila mašina ze servisu, obstaral jsem si hlavní stojan. Užitečná věc při údržbě řetězu a tak vůbec..

Výsledek super - s mašinou je radost jezdit. Míň se to potápí, jízda je jistější a zábavnější. A čištění/mazání retězu je jedna radost.

• Jarní sraz V-Strom klubu

První letošní víkendovej motovýlet - na sraz V-Strom klubu do kempu Pecka v Podkrkonoší. Na začátku týdne čekuju předpověď počasí a vypadá to na déšť.. A kupodivu tentokráte se předpověď nemýlila… A tak jsem ve čtv

Typ: Sraz
    Vloženo: 21.05.2024
    Uskutečněno: 19.05.2024
  • Vidlice - výměna trubek? Zatím ne.

Při loňském repasu vidlice jsem si všimnul že u jedné trubky se neprotáčí to vnitřní uložení co je dole v trubce. Přestože by to nemělo mít na funkci vliv, napadlo mme že to mohl být důvod, proč vlastně ta vidlice vloni

Typ: Oprava
    Vloženo: 11.04.2024
    Uskutečněno: 11.04.2024
  • Přední kolečko 14z na zkoušku

Na FB skupině byl příspěvek o použití jiné velikosti ozubeného kolečka (větší), aby se při dlouhých cestách snížily otáčky motoru. No a mě to dalo podnět k tomu, naopak vyzkoušet použití o zub menšího pastorku (14zubů),

Vloženo: 12.04.2024
    Uskutečněno: 15.03.2024