Ducati Monster S2R 1000 (2007)

Vlastník Milanek13
Vloženo 14.11.2011
Aktualizováno 22.9.2020

Povedená náhrada za Ducati den

Vloženo: 20.09.2018, Uskutečněno: 20.09.2018, Stav tachometru: 50445 km, Zhlédnuto: 10x

Jelikož v době konání letošního Ducati dne v Mostě jsme byli v Chorvatsku na rodinné dovolené a potom nebyl na ježdění vůbec čas , tak jsem si myslel ,že letos to bude sezona bez okruhu . Tento týden přišel kolega David s tím ,že dneska je volné ježdění v Mostě. Tak tam hned zavolal ,zda je možné si jízdy objednat on-line dopředu , ale bohužel bylo vše již zarezervované , ale paní říkala ,že bude pár jízd možno koupit přímo na místě. Kluci tedy vyrazili hned po 6 hodině ranní ,aby na nás nějaká jízda vyšla. Dopadlo to dobře a 2x 25minut zvládli koupit (za to velké díky ) a já za nimi dorazil v cca 10:00hod. Počasí ideální , nálada výborná , takže 10:30hod jdeme na to . Po roce jsem si zase musel trochu oživit jak , kde řadit atd. , ale super. Druhá jízda ve 12:30hod byla ještě o dost lepší a troufnu si říct ,že to bylo moje nejlepší svezení v Mostě . Prostě všechno sedlo jak má !!! Cesto zpět jsme to vzali přes Dobou ,qale by dost hustý provoz , takže nic moc. Za dnešek 414km , což je taky super.

elvis78 (138) napsal 22.09.2018 v 20:23

pěkný, no. Poslední teplý den asi..na můj stroj okruh rozhodně není. S vůlema na motoru a zadní řemenici to je tak na turistiku Snad přes zimu seženu ořech 46 dvanáctihran za méně než 450,. bez dph

DejvGSR (52) napsal 21.09.2018 v 13:40

Klucí supeeer. Taky jsem tam chtěl jet, bohužel jsem byl na služební cestě v Brně . Chtěl jsem tam zkusit VFR jak by si vedla . Velká závist.

KrtekBazi (2) napsal 21.09.2018 v 10:58

Bylo to asi moc pěkný,počasí taky super ,takže jste měli pěkný den.Škoda že jsem nemohl.

• Testování Panigale V2

Dneska jsem poprvé letos vyrazil na Monstru a svezení mě opět jako vždy vykouzlilo spokojený úsměv na tváři.Mám ho prostě moc rád. Cílem vyjížďky bylo Roosomoto , kde jsem měl domluvené půjčení Panigale V2. V2ka mě překv

Vloženo: 06.06.2020
    Uskutečněno: 06.06.2020
    Tachometr: 52001km
  • Vzpomínka na Brno

Chystal jsem se na první letošní motoškolu do Brna ,ale bacil to všechno překazil :-( , tak jsem si alespoň našel fotky z loňska a nostalgicky zavzpomínal na to jaká to byla super akce. Jakmile to bude možné ,tak zase v

Vloženo: 02.05.2020
    Uskutečněno: 02.05.2020
  • Monster zůstává doma

Po koupi nového Supersportu jsem si říkal ,že si nechám doma pouze 2 motocykly (Supersporty) a Monstry prodám , protože mít 4 motorky ,když nemám na ježdění zdaleka tolik času jak před lety je opravdu zbytečný. Zánovního

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.03.2020