Benelli TRK 502 (2017)

Vlastník gumidek102
Vloženo 8.6.2017
Aktualizováno 8.6.2017

prvni zajizdeni

Vloženo: 19.06.2017, Uskutečněno: 19.06.2017, Stav tachometru: 800 km, Zhlédnuto: 8x

Tak po lehkem otukavani jsme benellku napakoval a hura na sraz. nemohl jsem se dockat jak to vlastne pojede na delsi trase co s tim budou delaty kufry a ostatni nabeleny veci atd stale zajizdim takze tocky max do 5 tisic coz je trochu limitujici nic mene po par desitkach km mi to ani neprislo pac mi kurnik nikde vykon nechybel ano jelo se po okreskach,ano nejel sem pod dalnici takze na 6 stupen do peti tisic to jede kolem + - 100 vzhledem k tomu ze se papriama zivim tak sem jet vice nepotreboval.
Kufr od givy prestoze jsme sem zatim koupil jen jeden mne nijak ani v klopneych zatackach neskrtal ani nijak nelimitoval. taska nabalena na sedadle a castecne na topcase. opet sem se presvecil ze nekdo premejslel kde chytit pafouky mis nespocitane pri zoom na fotky uviditer sami.
po trech hodinach sezeni mne zadek nebolel ... byli dve kuracke pauzy:)))
do zatacek se to skladalo samo vse vyhovuje najel jsme za vikend 600 km a nic nemuzu vytknout zatim spokojensot tesim se na vymenu mineralniho oleje a jak pojede dal.

• 2 Benelli sraz 6-8 záři

Po celkem vydařené dovolené nás čekal pro mě ten nejlpeší víkend v roce... 2 Ročník benelli srazu. Nebudu tu blafat nesmysly jelikož jsem v úzkém týmu lidí kteří tuto akci připravují byl jsem velmi v napětí jak to klapn

Vloženo: 23.11.2019
    Uskutečněno: 23.11.2019
    Tachometr: 22000km
  • Trip Scotland

Začal jsem po výletech po Slovenksu a Polsku pár srazů s Benellákama pokukovat po splnění svého velkého snu... Scotland mě uchvátila již před lety jen sem nikdy neměl tu odvahu a motocykl kterým bych to uskutečnil a vz

Typ: Dovolená
    Vloženo: 23.11.2019
    Uskutečněno: 23.11.2019
  • Benelli sraz 14.9-15.92018

Vzhledem k tomu ze se žádný podobny sraz pro majitelé značky Benelli nekonal vzali jsme to jakož to uživatele do svých rukou a přes skupinu na FB jsme vytvořili první pokus který vysel až překvapivě parádně...Tímto hned

Vloženo: 03.01.2019
    Uskutečněno: 03.01.2019