Benelli TRK 502 (2017)

Vlastník gumidek102
Vloženo 8.6.2017
Aktualizováno 8.6.2017

Benelli sraz 14.9-15.92018

Vloženo: 03.01.2019, Uskutečněno: 03.01.2019, Stav tachometru: 12000 km, Zhlédnuto: 14x

Vzhledem k tomu ze se žádný podobny sraz pro majitelé značky Benelli nekonal vzali jsme to jakož to uživatele do svých rukou a přes skupinu na FB jsme vytvořili první pokus který vysel až překvapivě parádně...Tímto hned na začátku chci poděkovat a to jmenovitě úžasnému clovickovi Luboš Harant ktery byl v našem mikro teamu a i podpoře dovozce do čr a sr www.nevimagroup.cz a Ondřej Stańek který založil skupinu na fb před tím než jsem si benelli koupil...

Sraz se konal v krasném prostředí Slovenského ráje a místem srazu byl pro letošek vybrán penzion Salamander v obci Dědinky.
Není třeba tady asi rozebírat jak srazy probíhají to má asi každý několikrát za sebou. Nic méne pro nás majitelé motocyklů Benelli to bylo něco nepopsatelného vidět tolik strojů po kupě včetně několika lahůdek jako je TNT či Tornado a i cestovní TREK...A tím že to byl první ročník tak jsme se konečně setkaly face to face a srovnali foto s fb s realitou:)))
Jako již o několikáté jsme se přesvědčil že lidi za řídítky jsou prostě normální a žádný problém behěm srazu nebyl...
Lehký popis k průběhu: páteční příjezd...par slov k účastníkům a přednáška milého hosta Jaroslava Šimy který sedlá ve volném čase také stroj Benelli a neskutčného srdcaře scooterů Radek Rebroš který měl také krásný film že na scooteru když se chce lze dojet kamkoliv
Sobota byla ve znamení vyjíždky připravené naším micro teamem na Štrbské pleso pak šup do Polska do koliby na nádherný výhled na Tatry z druhé strany a zpět:))
Neděle již byla jen o loučení vyměnění pár telefonu a haldy směr k domovu

Víc napoví fotografie budu se těšit na další ročník...a děkuji celému našemu mirco team že se nám to povedlo

speroure (1) napsal 08.01.2019 v 00:16

Super, tak doufám že na dalším srazu budu také!

milan1963 (273) napsal 03.01.2019 v 11:34

Pěkné ! Benelli nemám, ale

• 2 Benelli sraz 6-8 záři

Po celkem vydařené dovolené nás čekal pro mě ten nejlpeší víkend v roce... 2 Ročník benelli srazu. Nebudu tu blafat nesmysly jelikož jsem v úzkém týmu lidí kteří tuto akci připravují byl jsem velmi v napětí jak to klapn

Uskutečněno: 23.11.2019
    Tachometr: 22000km
  • Trip Scotland

Začal jsem po výletech po Slovenksu a Polsku pár srazů s Benellákama pokukovat po splnění svého velkého snu... Scotland mě uchvátila již před lety jen sem nikdy neměl tu odvahu a motocykl kterým bych to uskutečnil a vz

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 23.11.2019
  • Nehoda

No bohužel se mi nevyhnul nepříjemný zážitek,takřka před koncem roku. NEHODA a asi jako každý z nás jsem dost řešil kolik to vůbec může stát... Nikdo zatím s tímto motocyklem ani nehavaroval a ani neměl nehodu takže jse

Typ: Havárie
    Uskutečněno: 18.10.2018