Jawa 350/640 (1994)

Vlastník PMaXX
Vloženo 5.10.2008
Aktualizováno 26.3.2011

Vloženo: 19.04.2009, Uskutečněno: 18.04.2009, Stav tachometru: 36333 km, Zhlédnuto: 4x

Po menších servisních zásazích se začíná jezdit naplno.
Týden jsme se domlouvali na sobotní vyjížďku bohužel počasí - nebo spíše předpověď - vypadalo na vyjížďku tak na kajaku než na moto, takže v pátek večer nikdo netušil že někde vůbec pojedem :D
Ráno ale svítidlo slunko jak blbé tak se na odpoledne hned domluvila kratší vyjížďka.
Jeli jsme trasu : Rychvald - Hlučín - Opava - Vítkov (cca 140km) v sestavě - 3x Jawa 350/640 a jeden Chunlan Tiger, na Hlučíně jsme přibrali třetí Jawu, ta se tímto stala jako nejznalejší místních i přilehlých končin vodícím vozem výpravy :) Jeli jsme po pěkných kotěhůlkách že sem místy ani nevěděl kde jsem. Některé cesty byly fajné, jiné horší (Kravaře). Nej ale byly serpentíny ve Vítkově, jde vidět že jsem osm let nejezdil, protože mi tam prd*l cvakala pětku drát :)
Bohužel se ve Vítkově začaly už solidně honit mraky, takže pokračování na Kružberk jsme odložili na neurčito a mrakům jsme chtěli ujet, bohužel u Opavy se poroučel jeden válec ze dvou u našeho čínského přítele - myšleno Chunlan, takže z toho nakonec byla nucená zajížďka do MotoScootu v Opavě :(
Jinak ale vše OK, vyjížďka super, příště musíme vyrazit na krapet delší trasu :)
A vzkaz pro Zdeňka alias Zet640 - sešteluj si kurde ten Oilmaster bo se udusime :):)

• Rozhodnutí co s moto :-D

Tak po necelých dvou letech a asi 3000km na Jawce a 6000km na skutru jsem se rozhodl že zůstanu zatím u skůtrů - přecejenom pro ježdění do a z práce ucpanou Ostravou je to lepší řešení s variátorem než věčné řazení :)

Typ: Prodej
    Vloženo: 08.06.2010
    Uskutečněno: 08.06.2010
  • Motosraz - Pstruží

Jelikož se blíží konec sezóny domluvili jsme se se Zdeňkem na vyjížďce spojenou se srazem v hospodě U Filipa ve Pstruží nedaleko Frýdlantu. Druhá půlka naší výpravy nemá ráda dálnici - prá má o zub na kolečku míň, moc

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.10.2009
    Uskutečněno: 03.10.2009
  • Vyjížďka pro lístky na koncert :)

Vyjížka byla spojením oslavy státnic MotorkářeJakCyp, alias Karla a mé cesty do Novojičínského infocentra pro lístky na koncert V.Redla na Hradě :) Z Ostravy jsme si to šinuli přes Klimkovice na Bílovec - kde jsme doplni

Vloženo: 22.06.2009
    Uskutečněno: 18.06.2009