Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník outesant
Vloženo 1.10.2008
Aktualizováno 12.5.2012

Vloženo: 23.10.2016, Uskutečněno: 23.10.2016, Stav tachometru: 77000 km, Zhlédnuto: 10x

STK bez problémů a bez blbých keců.
Pěkný výlet do Jeseníků, pa nějaká drbka kolem baráku a teď už jen ta klasika, zazimovat. Na tachošu je 77 tisíc, to je číslo, které se bude pamatovat .
PR 4 GT: přední tam byla přesně dva roky a má natočeno přes 13000km. Je docela solidní, není moc špičatá, dá se říct, že jsem byl spokojený. Někde je už na můstkách, těch 500 km by ještě ujela. Myslel jsem, že jako GT vydrží minimálně 15 tis.km. No je na čase změnit značku. ZAdní ujela 10 500, je jako vždy hrbolatá na průřezech vzorku a levá strana díky akceleraci je více sjetá. Vydržela by dalších tisíc km určitě, ale přezouvám předek na novou sezónu tak půjde i ta zadní do kopru. Nenadchly mě celkem. Pořád mám názor, že MPR2 byly nejlepší - kilometrový nájezd sice ne proti MPR3 a MPR 4, ale jistota na silnici ano. A nebo je to věkem!! Čím jsem starší, tím víc se bojím...
Nazuji Italky P. Angel s označením GT A a uvidíme.
A samotná motorka? Neměním názor. Jsem maximálně spokojen. Tak ať je ta zima krátká, i když jsem rád, že vlastně je. Člověk se dá aspoň trochu do kupy a má se zase na co těšit.

Clint. (77) napsal 23.10.2016 v 18:32

No,nad tvim nazvem deniku jsem malem uronil slzu,ale takova je skutecnost. Jinak dost slusny najezd 77tis je uz uctyhodne,si myslim teda ,jak rikas zima je treba,ale at uz je za nami,at ti to jezdi

• sezóna 2023

Letos se začalo hezky. Vytahujeme na výlet i další důchodce a je to moc fajn. Motorka si klouže na silnici, Michelinky se točí moc hezky, je tam ale zase, jedno ale. Díky problémům z minulého roku mám ve zvyku hlídat č

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 01.07.2023
  • sezóna 2022

A začalo se jezdit hned od března. Z pneumatik nejsem nadšený. Nejsem žádný testovací jezdec a specialista, jen mám najeto na své motorce pořád ve stejném stylu jízdy už dost kilometrů, abych mohl hodnotit gumy. K tomu p

Uskutečněno: 01.11.2022
  • sezóna 2021

Další covidová sezóna. Vzpomínám co bylo, protože dopisuji deník, jak mě upozornil kamarád, že nepokračuji, a mám problém zapnout mozek. Díky fotkám můžu napsat, že to bylo opět slabé. Jako moto sezóna. Radost mi dělá

Uskutečněno: 01.11.2021