Yamaha YZF-R6 (2008)

Vlastník gabri88
Vloženo 28.9.2015
Aktualizováno 12.8.2018

Vloženo: 18.07.2016, Uskutečněno: 18.07.2016, Zhlédnuto: 10x

Do srpna daleko a tak se mi povedlo ještě zakoupit volné jízdy se švýcarskou agenturou FVP-moto.ch v Anneau du Rhin (Fr). Co k te agentuře asi tak říct... na to že je to u nich dražší než u ostatních např německých agentur, tak nedostaneš ani pití, natož snack, většina lidi z týmu mluví jen french. Instruktoři jezdí na naleštěných bmw bez zrcátek, takže svým pacientům věcně ujíždí... člověk v ceně zaplatí transporder aby se na konci dozvěděl že jim umřel notebook a oni neměli kam uložit data,takže se časy stejnak nedozvíš...no prostě z 5 hvězd bych jim dala tak 1 max 2.
Poježdění samo o sobě super,jezdila se delší varianta okruhu se zadní šikanou, která je hodně pomalá, ale za to je pak cilova rovinka mnohem delší
Hned v prvním turnu jsem hodila držku za zmíněnou šikanou, když mi na 2 ze zatáčky podjela zadní guma,která nebyla po 3 kolech tak ohřátá jak jsem si myslela
Trošku se ošolichal výfuk, přepačko, padák a plasty no... a ťukla jsem si bradičkou tak nevim jestli se s bullfighteří helmičkou rozloučit
No nebylo mi nic, takže dalších 5x25 min jsem odjezdila komplet. Nejrychlejší čas byl cca 1:54 (měřeno doprovodem na mobilu, jelikož transpordery zklamaly). Nejrychlejší typek předchozí den daval asi 1:31 takže asi tak!
Na závěr nutno dodat že přepakovaní je super,lepší pozice tlapiček na stupačkách a kolen na nádrži je supeeer

gabri88 (2) napsal 18.07.2016 v 22:54

děkuju za trubičku, aspon se necítím uraženě jdu objednat ty gumy teda

Jarda89 (3) napsal 18.07.2016 v 22:41

S20 EVO jsou špičkový gumy, ale když jezdíš hlavně na okruhu, tak by lepší službu udělaly K3 RR, SuperCorsy, nebo Power Cup EVO, víš. O čistých slikách tu nemluvím. Ale prďka, hlavně ty nahříváky, když budeš tu pryž každou rozjížďku 2-3 kola ohřívat, tak krát 5-6 rozjížděk jsme klidně až na 10-18ti vyhozených kolech a to je celá jedna rozjíďka ty trubičko, kup si nahříváky prostě a dej okruhovou gumu.

gabri88 (2) napsal 18.07.2016 v 18:20

Kdybych si byla jista ze uz zvladnu zahratej slick udrzet svoji jizdou na teplote, tak by to asi smysl melo. Zrovna s20 evo pro zacatecnika na okruh je top,jen by to chtelo trochu citu na plynu ze zatacky, bylo to na konci tretiho kola v predposledni zatacce pred cilovkou takze co se Gabriela naucila? Ze gumu treba zahrivat jizdou vice nez 2-3 kola

Jarda89 (3) napsal 18.07.2016 v 17:46

To je mi teda pěkně povedená partička tihle žabožroutí!

Hlavně že jste se Šmoulinou obě OK, helmu nevyhazuj, takových ještě bude..

Jestli máš šmoulinu už opravdu víceméně na okruh, tak doporučuju zkusit nahříváky a nějakou lepčejší pryž, to prý dost pomůže s trakcí.

• Most s Wildmotors, cervenec

Blablabla bylo horko jako krava. Skveli sousedi v paddocku. Peťa a Filip ;-) Most nemam jako okruh uplne rada, takze jsem min motivovana nez treba na Pannonii B-) Ale samozrejme i tak me to bavilo. Trosicku jsem se z

Vloženo: 12.08.2018
    Uskutečněno: 12.08.2018
  • Pannònia 3 dny s Prospeed

První letošní výjezd vedl do Maďarska. Osvědčilo se mi začít sezónu na trati, na které jsem předtím sezónu ukončila, protože mi to všechno v zimě v hlavě uzraje :-) Na motorce jsem seděla letos pouze na Supermotu v hal

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.06.2018
    Uskutečněno: 22.06.2018
  • Pannonia v září s Bizi's racedays

Dodatečný záznam k výletu na oblíbený okruh v září (s) Jela jsem bez doprovodu podpůrného týmu A bylo to bezva. Akorát jsem si musela sehnat chlapce na složení motorky a pak už paráda. Nikým nerušena jsem si mohla

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.11.2017