Suzuki GSX 650 F (2008)

Vlastník sedli01
Vloženo 8.3.2016
Aktualizováno 29.12.2017

Vloženo: 13.05.2016, Uskutečněno: 13.05.2016, Stav tachometru: 44000 km, Zhlédnuto: 18x

Přední desky na Zuzce už si říkaly o výměnu, zadní by ještě nějakou tu tisícovku, možná i více zvládly, ale když už zašpinit ruce, tak rovnou obojí.

Přední desky značky Goldfren S03 032 a na zadek kvůli nedostupnosti stejný značky RX 200.2296.

Výměnu desek jsem prováděl poprvý, ale montáž byla až překvapivě snadná. Musel jsem jen upustit nádržkou brzdovou kapalinu, jelikož se pístky na druhém předním brzdiči vracely. Poté vše OK a zadek taktéž.

Zároveň přišel olej Motul 5100 10W40 i s filtrem, ale ten má ještě čas :)

Současně čekám na brzdovou a spojkovou cnc páčku z Aliexpress :)

Taky už mám v garáži novou pneu Pirelli Batlax, kterou co nevidět nechám nahodit :)

• Pátek 13.tého - ukončení sezóny a motorky

Po dlouhé době zápis do deníku, rovnou i poslední, k mému banďourovi v černém kabátku. Během roku pravidelná údržba - pneumatiky, olej s filtrem atd. 500 km před nehodou komplet řetězová sada D.I.D. s pozlaceným řet

Typ: Havárie
    Vloženo: 08.12.2017
    Uskutečněno: 08.12.2017
    Tachometr: 62000km
  • Ztráta kytičky na okruhu, servis, zimní spánek

Moje 1.sezóna v sedle opravdové motorky. Moc mi to dalo a vím jistě, že u tohoto koníčku chci zůstat :) S motorkou jsem si zažil své, seznamování, nový ohoz do pořádných hader, kurz bezpečné jízdy, svoji 1. motodovol

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 22.12.2016
    Uskutečněno: 22.12.2016
  • Motodovolená Dolomity, Kurz bezpečné jízdy, Scooter Ca

Konalo se 22 denní volno díky celozávodní dovolené, tak se toho muselo řádně využít, jak jinak než na motorce. Dolomity S kamarádem jsme vyrazili na týdenní motodovolenou do Dolomit. Cestopis je na tomto odkazu :

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.08.2016