Suzuki GSF 650S Bandit (2005)

Vlastník Morris.82
Vloženo 6.10.2014
Aktualizováno 2.4.2022

Vloženo: 24.11.2015, Uskutečněno: 06.06.2015, Stav tachometru: 14137 km, Zhlédnuto: 4x

Od Ježíška jsem dostal kameru SJ4000 Docela dlouho jsem řešil, kam jí umístit. Vodotěsné pouzdro je sice fajn, ale je problém s napájením. Baterie moc dlouho nevydrží a ničit vodotěsné pouzdro, abych tam zavedl napájecí kabel se mi nechtělo. Nakonec jsem ho umístil za plexi a napájení mám při jízdě zapojené pořád. Při drobnějším dešti není problém, při velké průtrži raději uklízím

Morris.82 (0) napsal 25.11.2015 v 22:42

No já mám nastavený Car Mode a na řidítku mám zásuvku USB na 5V a když nastartuju, tak zasunu USB do zásuvky a hned to začne nahrávat.

Jardas444 (10) napsal 25.11.2015 v 21:29

Aha,tak ty nahráváš až takhle hodně.Tak to já nahrávám jen zajímavé trasy.S tím displejem máš pravdu,to mi taky trochu vadí ale už se pomalu učím a zvykám si ovládat jí přes telefon na kterém vidím co a jak se natáčí.Výhoda je ta,že přes telefon mohu kameru zapínat a vypínat kdy chci.

Morris.82 (0) napsal 25.11.2015 v 08:57

No také jsem přemýšlel o nákupu více baterií a nabíječky, ale abych na to musel myslet a každou hodinu zastavovat a měnit baterky..to se mi moc nechce. A 4 hod pro mě moc není..s přestávkama někdy sedím na motorce třeba 14hod. O kvalitu videa mi až tak nejde, spíše kameru používám jako černou skříňku, takže nahrávám do smyčky. Mám potom další kartu, kterou vyměním, když jedu fakt nějaky zajímavy úseky a chci, aby mi záznam zůstal na kartě. Jinak ten Amkov nevypadá špatně, ale má jedno velky mínus..nemá zobrazovací displej, za který jsem fakt rád, nejen na motorce, v autě, ale i při potápění.

Jardas444 (10) napsal 24.11.2015 v 19:56

Já napájení vyřešil tak,že jsem si na eBay dokoupil 3 baterie + nabíječku .1 baterka=cca 1 hod.natáčení,takže 4 hod.je opravdu hodně a nikdy jsem to ani nevyužil.SJ 4000 jsem měl ale moc jsem s ní spokojený nebyl co se týká kvality videa a tak jsem jí prodal a koupil AMKOV AMK 5000S která je mnohem kvalitnější.Nechci ti jí ale hanit a třeba ti bude stačit .Dát jí za plexi není asi dobrý nápad,plexi ti bude kvalitu ještě zhoršovat.No,uvidíš sám.Jinak kamera je dobrá věc

• Výměna výfuku

Seriový výfuk jsem nejprve nahradil koncovkou Remus. Zvuk nic moc, tak přišla další výměna za IXIL s homologací. Vyrobil jsem si ještě tlumící vložku pro cesty do zahraničí. Samozřejmě jsem po výměně sesynchronizoval kar

Vloženo: 24.11.2015
    Uskutečněno: 09.05.2015
  • Instalace potřebných doplňků

Motorku jsem vybíral podle toho, aby se v jejím sedle dalo strávit i více dnů, ale i tak bylo potřeba trošku dovybavit. Takže namontován stavitelný deflektor plexi, širší řidítka, vyhřívané hefty, padací rámy, ukazatel

Vloženo: 24.11.2015
    Uskutečněno: 27.12.2014