BMW R 1200 RT (2008)

Vlastník rudirt
Vloženo 28.11.2009
Aktualizováno 15.10.2023

Vloženo: 28.09.2015, Uskutečněno: 24.08.2015, Stav tachometru: 21911 km, Zhlédnuto: 8x

V pondělí 24.08.2015 jsem se vydal na motovýlet do Alp a Dolomitů. To jsem ještě nevěděl, že to bude naposled s mým RT.
Vyrazil jsem dost pozdě, až kolem 11 hod. Po oblíbené trase Č.Těšín-Lipník-Přerov-St.Město u UH (oběd)-Břeclav-Mistelbach-A22 Wien-Graz-Klagenfurt-Vilach-Hermagor-Kötschach jsem hledal ubytko, ale našel až ve Sankt Jakobu i.Lesachtal Penzion zum Löwen (mohu jen doporučit-čisto,skvělá kuchyně,příjemná rodinná atmosféra,moto v garáži). Najeto 782 km.
V úterý drobně poprchávalo a předpověď nic moc, jsem dle plánu navštívil krásné
mariánské poutní místo s více jak 500-letou tradicí Maria Luggau. FANTAZIE!!!
Zajížďka do Kötschach k čerpačce a do obchodu pro pár drobností - 52 km.
Středa-zakoupením "permanentky" na panoramastrasse jsem vyrazil na GG, Malta
a Nockalm, přičemž posledně jmenovaná byla asi nejlepší! GG ano, vyšlo mi počasí,
ale možná očekávání bylo příliš velké ( i díky zdejším cestopisům), zkrátka je to zážitek a zářez do deníku, ale jsou i lepší a navíc ZDARMA . Celkem přes 100 serpentýn a 512 km - docela šichta...
Ve čtvrtek byla připravena lahůdka: SELLA RONDA přes Plöckenpass. Vše se vyvíjelo dle plánu, ale po 88 km od startu, několika zastávkách na foto jsem se možná i díky počasí a minimálnímu provozu zakochal jízdou a prostředím, že jsem zachytil řidítkem a víkem ventilovým o zeď-položil na bok-ťuknul předním kolem o sloupek svodidel-přerazil vidle a dojel bokem zpět na pravou stranu vozovky. Více na fotkách ve fotogalerii.
Olej vyteklý z motoru,vidlic a celkově nepojízdné. U mně odřený loket-díky PSI pane Libore Hubíku. Jeli kolem italští silničáři, pomohli, zavolali sanitu, po zběžné prohlídce odjeli, bez policajtů. Díky ALLIANZ assistance odvoz do nejbližšího servisu-STK v Padola di Comelico. Díky mým 2-ma bratrům jsme převezli v dodávce moto domů a tak neslavně skončila má poslední motodovolená s RT. Prodej na ND.

rudirt (46) napsal 29.10.2015 v 19:37

Ďakujem Milan, aj Tebe všetko dobré!!!

svizi (4) napsal 21.10.2015 v 16:31

rudi
poznam ta ako dobreho chlapa.
motorka je len doplnok.
aj ked v urcitej etape zivota pre nás dôlezitý,

som rad ze som ta spoznal, život tým nekončí.
prajem vsetko dobre.

rudirt (46) napsal 30.09.2015 v 15:56

Chlapi díky za komentáře i "soustrast". Souhlasím, život je krásný
a měli bychom být připraveni přijmout nová překvapení.
Díky!

šelba. (27) napsal 30.09.2015 v 09:25

Už jsme spolu mluvili. Škoda přeškoda.
Ale jsi vcelku bez vážných šrámů.
Uvidíš, co a jak dál.

Hodně zdraví Rudi.

Martin

valasek (153) napsal 28.09.2015 v 20:15

To je mi Rudi opravdu moc líto Vím, jak jsi měl RTčko rád a s ním i své cesty do Dolomitů, skoro se mi chce říci "upřímnou soustrast" Samozřejmě je super prima, že tu drobnou nepozornost odnesla jenom motorka. Věřím, že osud nejde brzy způsob, jak Tě něčím suprovým naopak potěšit Měj se kamaráde V.

• Konečná !?

Tak dnes přepsán vlastník vozidla. Přeji všechno dobré, ať už se resuscitace povede nebo ne. B-) B-) B-)

Typ: Prodej
    Vloženo: 21.10.2015
    Uskutečněno: 21.10.2015
    Tachometr: 21911km
  • Podzimní vyjížďka do Jeseníků

Rok 2014 a tedy 6. sezóna ukončena parádním listopadovým výletem se skvělým mototuristou, parťákem a člověkem valáškem a jeho krásným Stromkem. Cesta vedla z Opavy přes Krnov, Město Albrechtice, Liptáň a přes krásné

Vloženo: 09.05.2015
    Uskutečněno: 16.11.2014
  • Vyjížďka Mariazell a okolí

V roce 2013 jsem jezdil hlavně tuzemsko a sousední státy SK - A. Beskydy, Tatry, Orava, Fatra - ŠTUREC (Harmanec) (y) Kysuce, Ostalpen - Niederalpen. Zajímavou zkušeností byla podzimní vyjížďka do Mariazell a okol

Vloženo: 20.10.2013
    Uskutečněno: 20.10.2013