Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník tanoz
Vloženo 6.3.2014
Aktualizováno 20.3.2020

Vloženo: 03.05.2015, Uskutečněno: 01.05.2015, Stav tachometru: 43416 km, Zhlédnuto: 11x

Dík své zvědavosti a touze se zas trochu projet se netrpělivě připravuji na druhou delší jízdu do západočeské metropole a kousek dál.
Využívám pozvánky na akci od Moto PellMell na zahájení motosezony. Beru to jako výzvu. Na podobné akci jsem ještě nebyl a v koloně motorek taky nejel. Každá zkušenost se počítá a tak hurá na cestu. Zpočátku mi do toho sice pršelo, ale než jsem se dostal v H. Týně na čerpačku, tak bylo po dešti. Po natankování zjišťuji, že jsem si zapomněl doklady a tak hurá zas zpět domů. No, těch 40 km navíc je lepší, než nejistota z cesty bez dokladů. Cesta na Plzeň v poho a zřejmě i dík májovým oslavám vymetené silnice. Na začátku Zbůchu vidím nějaký problém na silnici. Přibrzdím si, abych to vzal přes sídliště, a v tom mi podjíždí přední kolo. Naštěstí jsem to mistrovsky ustál, ale víte jak to je. Nemachruju a hnědo málem i bylo… Každopádně se ve Zbůchu přidávám ke dvěma motorkářům. Jeden se představil jako Franta a druhého si nepamatuji, ale byl z Krchleb. Po krátké poradě kudy tam kluky ujišťuji, že 1. 5. a ráno a ještě v Plzni, kde se v souvislosti s oslavami najde policistů jak na protiteroristickém cvičení je jedno kudy pojedem. Prostě to vezmem rovnou a aniž bychom se setkali s odporem máme bránu pivovaru před nosem. Tam je již v davu korzujících ztrácím a tak parkuji na volném fleku před Špilarkou. Jasná kochačka a gulášek byla samozřejmostí.
Pak přišel povel od pořadatele. Usedám na DV, pouštím mjusic (ale v nastávajícím rachotu to bylo jako házet perly sviním). Pomalu se někde v polovině pole propracovávám k bráně. Výjezd Plzní stál za to. Dopředu jesem neviděl na začátek kolony a dozadu taky ne. Cesta byla v poho, akorát v Bedněvsi nás zabednil slušnej ceďák, který nás trápil snad až do Sytna. Pak už to zas šlo. Musím říci, že jsem se cítil dobře s chopristy. A i když jim tu říkáme "traktoristi" , tak musím nechat, že tihle borci umí jezdit v kolonách. Tak že jsem se poblíž dvou držel celou cestu. Sice jsem neslyšel lautr nic ze svého playlistu, ale za tu pohodu mi to stálo. Před námi totiž blbli dva „bezmozci“ , neustálým kličkováním nafest bez blinkrů to vypadalo na slušnej malér. Ale i s tím se počítá a tak jsme to asi dík většímu odstupu dali až na letiště v Plané bez karambolu.
Program sice fajn, ale už nic, co by se dalo nějak zvlášť vyzdvihovat. Tedy až na klobásu… Ta byla prostě fantastická.
Po předváděčce jsem vyrazil domů. Snad jen v Boru mne déšť na chvilku zahnal do kavárny, ale pak se umoudřilo a já jen za občasného mrholení dojel až dom…

4,5 l/100 a 214 km v kolech...

• O vánocích... :)

Letošní vánoce jsem byl bohužel již prakticky třetí měsíc marod. +o( (u) A jak jsem byl tak odkázán na dokupování dárků po netu, lehce mi cinkli o nosík doslova tři oříšky pro Popelku. B-) Ano, je to tak! Tentokrát

Vloženo: 22.01.2019
    Uskutečněno: 02.01.2019
  • Prolet za skákáním a grilováním

Je neděle 6. 8. 2017 a já se chystám na letiště. Plechovku nechám tentokráte odpočívat. Po opravdu dlouhé pauze vytahuji z garáže svoji Deauvillku. Je fajn, že mám štít dole (si jen tak bezděčně zamelu kdesi v hlavě) a o

Vloženo: 07.08.2017
    Uskutečněno: 06.08.2017
  • Servis

Tak mám provedenou kompletku. Seřízení ventilů, výměna všech filtrů, výměna olejů v tlumičích, motoru a kardance a nové svíčky. Holka teď šlape jak víno. :-DD

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.12.2015