Yamaha XS 400 (1986)

Vlastník
Vloženo 7.9.2014
Aktualizováno 18.9.2019

Vloženo: 15.11.2014, Uskutečněno: 14.11.2014, Zhlédnuto: 14x

Jak bylo uvedeno v minulém zápisu,občmárnul jsem tvar sacího kanálu na přírubu a nahrubo frézkou vybagroval na požadovaný přibližný tvar.Na finální zahlazení je třeba jemnějšího mechanizmu.

Rozborka karburátoru neodhalila žádné další pohlcovače výkonu.Hlavní trysky mají rozměry německé otevřené verze tak předpokládám že škrcení probíhalo jen pomocí přírub.Na trhu byla také Švýcarská verze a ta používala menší trysky.Asi aby jim výfukové prdíky nepokazily úrodu bylinek.Já na bylinky kašlu a namontuju oproti standardu trysky větší,jelikož budu měnit svody a originál výfuky za otevřené.Filtry budou samozřejmě košíky,ale budou vyměněny za větší.

• Odškrcení 3. část

Podařilo se sehnat celkem slušný motor s vačkami 33kw.jelikož má slušné tlaky a nebude až tak zhuntovaný tak se vrátil filtrbox s originálním filtrem. Po naladění správných trysek a výměně dlouho odkládaných membrán na š

Vloženo: 05.03.2021
    Uskutečněno: 05.03.2021
  • První navrčení

18.10.2015 První navrčení.Kompletně vyrobenej svazek elektroinstalce,od oka natriskované karburátory a nové kompletní výfukové potrubí.Chvilku protestovala,ale nakonec si dala říct a skoro po dvou letech opět vrčí.Zvuke

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.10.2015
    Uskutečněno: 18.10.2015
  • Odškrcení 1.část

Po koupi XSka jsem byl celkem spokojen s výkonem motoru a jeho projev na silnici se mi zdál dostačující.Náhodou jsem našel někde diskusi kde se odškrcení řešilo a někdo psal o výměně vaček což pro mne byl zákrok nesmysln

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 09.11.2014