Aprilia Pegaso 650 (2005)

Vlastník Pepa66
Vloženo 21.3.2014
Aktualizováno 24.3.2015

Vloženo: 28.05.2014, Uskutečněno: 25.05.2014, Zhlédnuto: 9x

Ahoj ve spolek. Jen chci všechny upzornit na ten molitanovej nesmysl co je u sání nad filtrem. Po čese se rozadne a chudák filtr ho vdechne i s tou plastovou fólijí co je na něm, doporučuji všem tomuhle problému předejít včasným odstraněním (úplně do prd...) jinak dopadnete jako já. Pořád honím spotřebu dolů ale bez dostatečného přívodu vzduchu se to nikomu nepodaří, při namátkové kontrole jsem se zděsil co všechno ve filtru lepí " jen škoda že jsem v tom šoku zapoměl udělat pár fotek ". A z tohohle důvodu už mi škytla i do sání, je to jeden z prvních ukazatelů že je filtr zanešen!!

pitrison (0) napsal 28.03.2015 v 11:36

Ahoj, zrovna jsem nad tím přemýšlel, zda tam ten "molitan" k něčemu je. Dokonce ho tam mám úplně na volno (odlepil se), takže říkáš, že se prd stane, když poletí pryč? Podle mě tam nějakou funkci má (třeba zabraňuje nějakým nečistotám, aby se dostaly do filtru :)

• Sraz Pegasoclub 2015

Ahoj všichni kamarádi, :-DD je to sotva pár hodin co jsme se všichni rozjeli k domovům ze srazu Pegasoclubu v Šatově. Všem moc děkuji za účast která byla rekordní (při prvním focení na parkovišti Excalibur city nás bylo

Typ: Reportáž
    Vloženo: 31.05.2015
    Uskutečněno: 31.05.2015
  • Nejkrásnější pohled na svět "je ze sedla motorky "

Musím uznat že jsem si nedokázal předstvit jaké to je bejt odkázanej na vozejk, teď jsem již osm měsíců po autonehodě upoután na invalidním vozíku (n) . Po téhle zkušenosti se člověk začne dívat na svět z trochu jiné per

Typ: Reportáž
    Vloženo: 24.03.2015
    Uskutečněno: 24.03.2015
  • H4 halogen plněný xenonovýn plynem

Ahoj všichni, další doplněk v rámci bezpečnosti. S původní klasickou H4 (která svítí do žluta) jsem na tlumená světla nebyl vůbec spokojen, tak jsem hledal jinou variantu. Na trhu v dnešní době nabídka převišuje poptávku

Vloženo: 16.07.2014
    Uskutečněno: 16.07.2014