BMW R 1200 ST (2005)

Vlastník VeeJay
Vloženo 22.3.2014
Aktualizováno 10.6.2020

Poprvé na značkách

Vloženo: 05.04.2014, Uskutečněno: 05.04.2014, Stav tachometru: 59874 km, Zhlédnuto: 5x

Tak už mám SPZ, už nemusím jezdit s tou zelenou papírovou příšerou..

Musím říct, že už si zvykám na to ovládání blinkrů. Navíc jsem zjistil, že se zhruba po 10sec vypínají samy, takže na to někdy spoléhám. Zvlášť, když člověk akceleruje na dálnici, může to nechat blikat. Vypínání blinkrů je totiž u pravé ruky dost "opruz".

Pořád mě překvapuje, jak moc ten boxer brzdí motorem. Musím na to neustále myslet a být na plynu opatrnější. Taky při podřazení je potřeba ten plyn fakt dobře dávkovat. Tahle hra mě ale fakt baví! Učím se...

Dal jsem si dnes půlku i po dálnici. Dá se jet dost rychle, ale nemá to pro mne to kouzlo, jako někde v zatáčkách a spíš pomalu.

chuan (17) napsal 11.04.2014 v 09:08

blinkry jsou stavěny tak, že blikají po určitou ujetou vzdálenost, nemusíš se tedy bát, že by se ti vypnuly na křižovatce když stojíš. Vypnou se až když křižovatkou projedeš

• Sraz u Karlštejna ...

Menší sraz a projížďka okolo Berouna a Karlštejnska. Vyzkoušel jsem sadu Interphone v provozu. Možnost povídat si s kámošema na druhé mašině, je prostě něco, co zážitek z projížďky posune o level výš. Navzájem komentovan

Typ: Sraz
    Vloženo: 03.05.2014
    Uskutečněno: 03.05.2014
  • Kufry BMW

Tak jsem pořídil origo kufry. Najednou mi ta mašina přijde tak nějak kompletni ;-) Vypadá teď spíš jak čistej cesťák. Trochu jsem jí vytáhl po Jizerských horách a cestou tam zkusil kufry i na dálnici. Jako by tam neby

Vloženo: 21.04.2014
    Uskutečněno: 21.04.2014
  • Křivoklátsko

Skvělá vyjížďka po Křivoklátsku. Ideální počasí a báwo jelo úžasně 👍👍 Přidal se Carlos se svojí novou Multistradou 1200S ...

Vloženo: 09.04.2014
    Uskutečněno: 06.04.2014