Aprilia SL 1000 Falco (2005)

Vlastník whitedog
Vloženo 11.3.2013
Aktualizováno 16.10.2015

Vloženo: 12.08.2013, Uskutečněno: 12.08.2013, Stav tachometru: 33800 km, Zhlédnuto: 19x

Hodina velkého trestu udeřila. Jelikož nejsem ještě uplně fit, chodím do garáže leštit a leštit. Odhodlal jsem se tedy na úpravu, kterou mám v plánu dlouho. Zadní blatník jsem sundal snadno a s pomocí pár kovových L, dohromady za 20 korun, vytvořil nový držák SPZ a blinkrů. Jediná vada na kráse, je pouze přilepené osvětlení SPZ, ale nechtěl jsem vrtat do motky díry :) Případně jde všechno vrátit během několika minut. Podle mě ovšem není důvod, zadek vypadá mnohem lépe. Nové plexi dorazilo už minulý týden, je sice do modra a ne do hněda, ale nevadí. Vypadá to stejně dobře. Jediný následek kreténismu, zůstává ulomený hlásič náklonu, což mě mrzí, mám rád top stav, takže do budoucna opravím. Jinak plánů je hodně, už teď vymýšlím co přes zimu. Chtěl bych páčky Titax, kyvku a řidítka do povrchové úpravy a hlavně nový lak. Zatím mám v hlavě Italskou trikolóru. Plus bych rád upravil palubku, plast pod plexi, přebalit výfuky, nový gumy na jaro, řidítka posadil trochu níž, přitvrdil předek, konečně namontoval příruby sání (Aspirit je "skvělý" dodavatel...) , padáky, a doladil detaily. Je to prostě mazlík :-*

• Po delší době

Si zase něco napíšeme. Dva roky utekli a začíná nová sezóna. Loni ani předloni jsem toho moc nenajezdil, spíš nic. Letos se situace na poli pracovním zlepšuje a tak nastal čas Italku vytáhnout z garáže. První cesta vedla

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.05.2017
    Uskutečněno: 17.05.2017
  • Po odmlce

Rok 2014 byl pro mě z motorkářského hlediska bídný. Necelých 1000 km je po šestinásobku z roku minulého velké zklamání. 2015 jsem začal servisem, olej a ventily. Bohužel osud a policejní Passat v kombinaci s helikoptér

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.09.2015
    Uskutečněno: 08.09.2015
  • Servis a gumy

Sice jsem letos něco málo už najel, ale nastal čas na pořádnej servis. Díky nulové zimě jsem nějakou odstávku extra neměl, olej se doléval na podzim a tak myslím, že těch 500 km neuškodilo. Dneska ovšem nastal den D. z

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.06.2014