Honda CBF 600S (2006)

Vlastník Ondra95
Vloženo 9.10.2012
Aktualizováno 17.10.2013

Vloženo: 06.05.2013, Uskutečněno: 05.05.2013, Zhlédnuto: 15x

Tak se to nějak semlelo, že jsem v neděli po obědě navěsil kufry a vyrazil do Budapešti.
Cestu jsem si užíval i když byly úseky, které mě hodně překvapily, jak jsou na Slovensku silnice děravé a rozbité. Konkrétně I/64 u Žabokrek, tam jsem ty naložené kufry málem utrhl a pak téměř celá 511 do Zlatých Moravců. Ta vede hezkým lesem a je plná zatáček, ale člověk nemá možnost si to užít.
U atomky Mochovce jsem prostě musel zastavit a udělat fotku. Ty chladící věže jak se tyčily proti té silnici, to bylo něco.
Taky přejezd Dunaje přes most ve Štúrovu s výhledem na ostřihomskou katedrálu byl velkolepý.
Pak zbývalo 60 km po maďarských silnicích. Cesta fajn, krajinka hezká. Severně Budapešti je to pěkně kopcovité. Ale byl docela hustý provoz.
Závěrečná fáze přes město bez GPS a bez mapy byla trošku dobrodrůžo, ale nakonec jsem se chytil a po paměti našel správnou cestu k ubytování.
Strýček Googl to vypočítal na 306km. S menším kufrováním to dalo 325 km a 6,5 hodiny v sedle.

• Žádné velké věci

Trochu to tu zanedbávám. Ale nedějí se žádné velké věci. Zima byla taková jaká byla (nebyla) a tak se dalo jezdit bez větší přestávky. Snad i proto si Hojdu tak nějak víc užívám. A musím přiznat, že mě taky trochu začal

Vloženo: 21.04.2014
    Uskutečněno: 20.04.2014
  • Nevěra

Tak se nějak věci udály a máme v garáž další kousek :-$ . Je to Suzuki SV 650 :-D . Koupená pro manželku |-) , která se také nechala zlákat jednou stopou :-DD . Já jsem si po první projížďce eSVéčko oblíbil a propad

Vloženo: 17.10.2013
    Uskutečněno: 17.10.2013
  • Maďároš

Jelikož na pár týdnů „kotvím“ v Budapešti, tak toho chci využít a trošku se zde porozhlédnout. Celý týden jsem netrpělivě sledoval, jaké bude počasí o víkendu. Zjistil jsem, že maďarští meteorologové jsou stejní jako t

Vloženo: 12.05.2013
    Uskutečněno: 11.05.2013