Honda VT 600 Shadow (1991)

Vlastník Petr.VF
Vloženo 11.11.2010
Aktualizováno 2.5.2012

Vloženo: 18.09.2011, Uskutečněno: 10.09.2011, Zhlédnuto: 10x

Na sraz vyrážím v jednu. Koná se to v Ledči nad Sázavou, proto volím trasu přes Poděbrady, Kolín, Čáslav a G.Jeníkov.
V Poděbradech mám sraz s dalšími motorkáři v Bikerské hospodě. Dáváme si oběd a asi ve tři vyrážíme. Vedu to já, protože to tu znám
V Kolíně objíždíme kolonu po středové čáře, kolona je tu prakticky vždycky. Dál už je to v poodě.
Na místo doržíme před půl pátou. Do sluneční zátoky, kde se sraz koná je to z Ledče asi 4km, ale ta sinice - hodila by se spíš pro endura, na chopperu je to fakt utrpení.
Motorky parkujeme pod ochozem, to je fajn, aspoň nezmoknou kdyby náhodou. Uovávám se na čyřlůžáku vybaveném palandami. Ale co, na přesání to stačí.
Mají zde pivo Rebel a není vůbec špatné. Večer nám zahrála prima country kapela. Řádně jsme zapařili.
Ráno snídaně, střzlivění oběd a pak samozřejmě vyjížďka. Počasí nám zatím přeje, svítí sluníkčo. Cílem vyjížďky je dětský domov v Humpolci. Dětem jsme samozřejmě přivezli mnoho dárků a hlavně měly hronou radost z nablýskaných motorek. Po návratu jsme si dali večeři. Večer zahrála rocková kapela a nechyběl stryptýz a tombola.
V neděli po snídani jsme se pomalu začali rozjíždět k domovu. Já volil stejnou cestu jako v pátek.
Byl to prima sraz s lidmi, kterré víceméně všechny znám. Takže panovala opravdu rodinná atmosféra...

• Vyjížďka se Sagym - Mělník, Dubá, Tanvald, Ž. Brod.

Tak letos poprvé jsme vyjeli s kamarádem Sagym. Trasa byla jasná, Mělník, potom do České Lípy, odtud přes Nový Bor do Chrastavy. Odtud jsme to chtěli vzít přes Raspenavu do Desné. Nejdřív jsme si v Raspenavě dali oběd

Vloženo: 02.05.2012
    Uskutečněno: 02.05.2012
  • První pořádná vyjížďka 2012 - Chlumec

Potřeboval jsem nové brýle na motorku, tak jsem spojil příjemné s užitečným a vyparavil se pro ně do Bikerscrownu. Na duben krásné počasí, 20C a sluníčko. Tam jsem to vzal přes poděbrady, zpátky přes rožďalovice a vesni

Vloženo: 28.03.2012
    Uskutečněno: 28.03.2012
  • Jarní údržba

Tak po zimně jsem Shadowku umyl, naleštil a připravil na vyjížďku. Už se těším...

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2012