Honda CBF 500 (2005)

Vlastník Kmotr777
Vloženo 22.3.2011
Aktualizováno 22.6.2013

Vloženo: 03.06.2011, Uskutečněno: 03.06.2011, Zhlédnuto: 11x

jednou jsem takle brouzdal po motorkářích, a uviděl hondu CBF 500, co měla černé svody od motoru ( ty moje byli v té době stříbrno-zrezlé ). Tak jsem hned začal sondovat: kdy, kde, za kolik, snadno, těžce, ... .
Nakonec jsem koupil vypalovací barvu ( viz. příloha ), dá se sehnat za cca 200,-Kč v každém normálnějším obchodě "barvy laky".
opatrně jsem sundal koncovku a svody. Jsou přichyceny čtyřmi šrouby ( č.10 ) u motoru a jedním šroubem ( tuším č.12 ) k rámu ( pod motorem ). Kolena jsem vzal ven a začal smirglpapírem brousit. na některá místa jsem se dostal oselovým kartáčem. Po odbroušení jsem je otřel mokrým hadrem a nechal pořádně oschnout. asi za 2 hodinky jsem udělal nástřik dle návodu slabé vrstvy. "Nažhavil" jsem si horkovzdušnou pistoli a svody jsem zahřál na cca 200°C po dobu asi 10 minut + - . nasadil jsem je na motorku a výpary z motoru dodělali zapékání. Smradu jak v cařihradu, s minimálním kouřem. Je možné, že když se to zahřívá postupně, tak kouř není pořádně vidět. dnes jsem s nima najel něco kolem 150 Km, takže zapečený by měli být kvalitně. Černá barva vypadá suprově, doufám že dlouho vydrží. Sestříhal jsem krátký video s fotkama:

• ováný Scorpion....

Tak jsem se rozhoupal a koupil nějakej ten laďák. Nejprve jsem měl trochu problém ho spasovat s mezisvodem, ale najkonec jsem si vzal větší kladivo a šlo to ! :-D :-D . Tak zvuk je velmi impozantní, v garáži jsem málem o

Vloženo: 27.09.2011
    Uskutečněno: 10.09.2011
  • Pastviny 2011 - RioBikers.com

Tak je tu přelom jaro/léto a motosrazy jsou v plném proudu. Na letošní pastviny nás vyrazilo 5 ( CB 900, Fazer 600, CBF 500, MZ 150, ... ). Vyjeli jsme v sobotu brzo dopoledne, aby jsme akorát stihly vyjížďku. Cesta na p

Vloženo: 28.06.2011
    Uskutečněno: 18.06.2011
  • motosraz Česká Třebová 2011 - Výprachtice

Tak a máme tu slunečný, bezvětrný den a já mám v plánu se jet projet s kamarády do Třebový na motosraz pořádaný Motoklubem Motošok ( www.motosok.ic.cz ). Ráno jsem vstal docela brzo, už v 9 hodin :-D . připravil jsem

Typ: Sraz
    Vloženo: 26.04.2011