Honda VT 600 Shadow (1991)

Vlastník Petr.VF
Vloženo 11.11.2010
Aktualizováno 2.5.2012

Vloženo: 28.05.2011, Uskutečněno: 28.05.2011, Zhlédnuto: 16x

O víkendu jsme se se Shadow clubem dohodli, že se sejdeme na motosrazu pořádaném klubem Maxxl v Mírovicích u Prahy (Veleň). Původně jsem chtěl jet už v pátek, ale bohužel pracovní povinnosti a počasí byly proti
V sobotu se počasí již umoudřilo, takže jsem v 9 vyrážel z domova. V 10 jsem se v Benátkách sešel s Jerrym a Thanou a společně jsme přes Mečeříž, Kostelní Hlavno, a Starou Boleslav vyrazili. Cesta celkem slušná. V Brandýse dáváme kafčo na benzince. Do Mírovic dorážíme okolo 11. hodiny. Část klubu už tam byla od pátku, ale prý si užili déšť. Přivítáme se, pokecáme, dávám si nealkoholického Bernarda, točenej je docela dobrej.

Okouknu pár stánků s tričkama a nášivkama, dokonce tu dělaj nášivky na přání - vyšijí prakticky cokoliv. K tomu docela dobře hraje jakási kapela. Ve 12 se vyjíždí na vyjížďku, celkem 60km po okolních vesničkách. Lidi mávali, průjezdy křižovatkama zajíštěný, pohodička. Vracíme se asi za hodinu. Dávám si luxusní grilovanou krkovici a k tomu bramboráčky, oboje se jim povedlo a za kilo mi to přišlo docela levný - museli byste vidět tu flákotu

Následně nějaké ty soutěže - rozmlácení aut lešenářskou tubkou a podobně. My jsme s klubem probrali přípravu na náš sraz,hrála nám k tomu tvrdá muzika kapely Desmodus. No popili jsme ještě púár nealko pivek a já a pár dalších jsme se museli bohužel rozloučit. Byl to příjemný den, škoda že jsem nemohl zůstat přes noc.

• Vyjížďka se Sagym - Mělník, Dubá, Tanvald, Ž. Brod.

Tak letos poprvé jsme vyjeli s kamarádem Sagym. Trasa byla jasná, Mělník, potom do České Lípy, odtud přes Nový Bor do Chrastavy. Odtud jsme to chtěli vzít přes Raspenavu do Desné. Nejdřív jsme si v Raspenavě dali oběd

Vloženo: 02.05.2012
    Uskutečněno: 02.05.2012
  • První pořádná vyjížďka 2012 - Chlumec

Potřeboval jsem nové brýle na motorku, tak jsem spojil příjemné s užitečným a vyparavil se pro ně do Bikerscrownu. Na duben krásné počasí, 20C a sluníčko. Tam jsem to vzal přes poděbrady, zpátky přes rožďalovice a vesni

Vloženo: 28.03.2012
    Uskutečněno: 28.03.2012
  • Jarní údržba

Tak po zimně jsem Shadowku umyl, naleštil a připravil na vyjížďku. Už se těším...

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2012