Honda VT 600 Shadow (1991)

Vlastník Petr.VF
Vloženo 11.11.2010
Aktualizováno 2.5.2012

Vloženo: 24.05.2011, Uskutečněno: 24.05.2011, Zhlédnuto: 10x

Tak tentokrát mě to na motorku zlákolo i uprostřed týdne, no není se co divit, když je teď tak krásně.
Se Sagym na XJ900 jsme se tedy domluvili na společné vyjížďce. Jelikož mám ranní, vyrážím už ráno v 5 do práce na mašině. No 10stupňů nic moc, ale sluníčko už se pomalu klube. Pak zbývalo přetrpět těch 8 hodin v práci a mohlo se vyrazit.

Z Bolky tedy vyrážím směr Mělník. V Liblicích se sejdu se Sagym, má tu motorku ustájenou. Silnice na Mělník je jedna báseň, nový povrch dovoluje svižnou jízdu a i pár těch zatáček si zde užijete.

Z Liblic vyrážíme přes Mělník směr Dubá - Ano profláknuté zatáčky . V Želízech nás trochu zdrží uzavírka, na semaforech čekáme snad 10minut, ale pak už je to v pohodě. Celou cestu si užíváme, zatáčky i povrch je výborný.

Na Agipce doplňuji plnou a výrážíme dál. Chceme jet do Jeskyní, takže Zásmuky a pak ty prdele okolo s hroznou cestou. Bohužel zavřeno, nějak nás nenapadlo, že pondělí a úterý je zavírací den. Tak tedy zpět a směr Mnichovo hradiště.

Bohužel nás čeká hnusná objížďka, v Mimoni je uzavřená nějaká kžižovatka. Silnice hrozná, značení taky, no nakonec se dokodrcáme do Mimoně a odtud míříme na Hradiště, no silnice lepší a tak volíme svižnější jízdu. Za Hradištěm na Boleslav. Na benzince před Boleslaví se loučíme. Náhodou potkáme ještě kámoše, který je momentálně bez mašiny, tak chvilku pokecáme. Sagy pak míří zpět do Liblic, já si cestu domů protahuji ještě přes Dobrovice, kdo to tam zná, tak asi ví proč, samá zatáčka a skoro žádná auta.

Vyjížďka byla prima a nabila mě energíí pro druhou polovinu pracovního týdne. Najel jsem 170km

• Vyjížďka se Sagym - Mělník, Dubá, Tanvald, Ž. Brod.

Tak letos poprvé jsme vyjeli s kamarádem Sagym. Trasa byla jasná, Mělník, potom do České Lípy, odtud přes Nový Bor do Chrastavy. Odtud jsme to chtěli vzít přes Raspenavu do Desné. Nejdřív jsme si v Raspenavě dali oběd

Vloženo: 02.05.2012
    Uskutečněno: 02.05.2012
  • První pořádná vyjížďka 2012 - Chlumec

Potřeboval jsem nové brýle na motorku, tak jsem spojil příjemné s užitečným a vyparavil se pro ně do Bikerscrownu. Na duben krásné počasí, 20C a sluníčko. Tam jsem to vzal přes poděbrady, zpátky přes rožďalovice a vesni

Vloženo: 28.03.2012
    Uskutečněno: 28.03.2012
  • Jarní údržba

Tak po zimně jsem Shadowku umyl, naleštil a připravil na vyjížďku. Už se těším...

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2012