Jawa 350/639 Chopper (1996)

Vlastník Icezz
Vloženo 18.1.2011
Aktualizováno 1.5.2013

Vloženo: 27.04.2011, Uskutečněno: 27.04.2011, Zhlédnuto: 11x

Jelikož původní chromované logo vlisované na chromované nádrži moc nevyniklo a já se nestydím, že to že jsem Jawař, naopak jsem hrdý :) tak jsem chtěl aby to bylo vidět a rozhodl se ho vytáhnout černou barvou. Moc mi to nešlo, protože jsem to dělal třískou, kromě těch pruhů teda, ty jsem oblepil lepenkou a natřel. Výsledek asi nic moc, možná to umeju ředidlem a zkusím jinak, každopádně mi to zabralo 4 hodiny práce. Pokud by někdo znal lepší postup, než malování dřevěnou třískou, nechť je tak laskav a poradí mi :).

• Nutná repase po bouračce v Rakousích

Milý deníčku... :-) No nic nebudu se sáhodlouze rozepisovat, takže krátce. Po bouračce v Rakousku, kdy jsem se svojí Jawkou zhotovil pár salt, jsem byl nucen udělat pár nutných oprav, neboť Jawka šla krapet nakřivo. J

Vloženo: 19.08.2021
    Uskutečněno: 19.08.2021
  • Ještě poslední nezrenovovaná část... krk řízení...

Milý deníčku :-) - tak dnes jsem dokončil repasi poslední části motorky na kterou jsem ještě nesáhl a to je krk řízení. Nyní mám nakrouceno skoro 50000 a udělal jsem už všechno. Vlastně bych to ani nedělal nebýt zásadn

Vloženo: 14.05.2017
    Uskutečněno: 14.05.2017
  • Nový motor...

Dlouho jsem do deníku nepsal a stalo se toho hodně :-). Tedy milý deníčku... loni jsem zadřel motor. Stalo se tak zadřením ložisek na středu klikové hřídele. Proč? Nevím, ještě jsem to nerozebral. Každopádně je to čas

Vloženo: 13.10.2014
    Uskutečněno: 01.10.2014