Honda VT 600 Shadow (1991)

Vlastník Petr.VF
Vloženo 11.11.2010
Aktualizováno 2.5.2012

Vloženo: 02.04.2011, Uskutečněno: 02.04.2011, Zhlédnuto: 14x

Tak dnes jsem jel s lidmi z SHOC na zahájení sezóny do Poděbrad. Sraz jsme měli na Benzině v Horních Počernicích - sešlo se nás opravdu hodně, střízlivý odhad je 50 motorek. Odtud jsme v 11 v koloně vyráželi směr Poděbrady.
Vzali jsme to po okrskách kolem Straré Boleslavi do Benátek, kde jsme pozdravili marodného člena, který se bohužel nemohl zůčastnit. Odtud pak přes Milovice Krchleby až do Poděbrad.
V podbradech nám trvalo dobrou půlhodinu, než jsme se prokousali kolonou do Bikerské hospody na nábřeží, všude policajti, kteří zajišťovali plynulost dopravy a hlavně všude mraky motorek.
V bikerské hodpodě jsme zaparkovali ve dvoře a dali si oběd. Bohužel obsluha nějak nestíhala,l takže čekací doba na mňamku byla skoro hodina.
Ostatní ještě razili do Sadské, já se bohužel musel odpojit a razit domů.

Celkem jsem najel 150km a moc jsme si to užil

• Vyjížďka se Sagym - Mělník, Dubá, Tanvald, Ž. Brod.

Tak letos poprvé jsme vyjeli s kamarádem Sagym. Trasa byla jasná, Mělník, potom do České Lípy, odtud přes Nový Bor do Chrastavy. Odtud jsme to chtěli vzít přes Raspenavu do Desné. Nejdřív jsme si v Raspenavě dali oběd

Vloženo: 02.05.2012
    Uskutečněno: 02.05.2012
  • První pořádná vyjížďka 2012 - Chlumec

Potřeboval jsem nové brýle na motorku, tak jsem spojil příjemné s užitečným a vyparavil se pro ně do Bikerscrownu. Na duben krásné počasí, 20C a sluníčko. Tam jsem to vzal přes poděbrady, zpátky přes rožďalovice a vesni

Vloženo: 28.03.2012
    Uskutečněno: 28.03.2012
  • Jarní údržba

Tak po zimně jsem Shadowku umyl, naleštil a připravil na vyjížďku. Už se těším...

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2012