Honda CBF 500 (2005)

Vloženo 22.3.2011
Aktualizováno 22.6.2013

první, větší jarní prohlídka

Vloženo: 25.03.2011, Uskutečněno: 25.03.2011, Zhlédnuto: 4x

Dnes po škole jsem původně měl v plánu zajet do obchodu pro oblečení, ale když jsem tam volal, jestli jim už dorazilo, tak mě zklamali, nedorazilo. Tak jsem se pustil do opravy páčky od blinkrů. Když jsem to měl hotový, volal kamarád ( Honda CBF 600 ), jestli bych se nejel projed. No tak jsem souhlasil ( ještě aby ne ). Najeli jsme rovných 30 km a o své motorce jsem se dozvěděl mnoho zajímavých věcí, například že i škrcená pětistovka předjede neškrcenou šestistovku .
No asi za pul kilometru mě zase měl .
Konečně jsem se projel, a těch 30 Km je bez kloudného oblečení tak akorát.

Kmotr777 (1) napsal 12.04.2011 v 19:54

JOJO, hadry už jsem pořešil. Bundu i kalhoty ( a když jsem byl v tom tak jsem pořídil i páteřák ) a teď hledám boty a bude to všechno.

Mate (0) napsal 28.03.2011 v 22:37

O motorce nic, máme stejnou, ale... pořeš si hadry, hned. Já se složil minulej tejden na fleku oleje asi jen v 50sáti. moto to odnesla slušně, ale já nemám ani šrám, ani modřinu. Pohoda, svezl jsem se po asfaltu asi 10m a nic. Když jsem koukal co to zachránilo, tak je sjetej chránič kotníku na botě, předřený švy na kalhotách v oblasti holeně a stehna, a něco málo chytla pravá rukavice, toť vše. Nemít hadry, tak ten kotník je do kosti, o své prdelce ani nemluvím. Mat

• ováný Scorpion....

Tak jsem se rozhoupal a koupil nějakej ten laďák. Nejprve jsem měl trochu problém ho spasovat s mezisvodem, ale najkonec jsem si vzal větší kladivo a šlo to ! :-D :-D . Tak zvuk je velmi impozantní, v garáži jsem málem o

Vloženo: 27.09.2011
    Uskutečněno: 10.09.2011
  • Pastviny 2011 - RioBikers.com

Tak je tu přelom jaro/léto a motosrazy jsou v plném proudu. Na letošní pastviny nás vyrazilo 5 ( CB 900, Fazer 600, CBF 500, MZ 150, ... ). Vyjeli jsme v sobotu brzo dopoledne, aby jsme akorát stihly vyjížďku. Cesta na p

Vloženo: 28.06.2011
    Uskutečněno: 18.06.2011
  • Renovace svodů

jednou jsem takle brouzdal po motorkářích, a uviděl hondu CBF 500, co měla černé svody od motoru ( ty moje byli v té době stříbrno-zrezlé ). Tak jsem hned začal sondovat: kdy, kde, za kolik, snadno, těžce, ... . Nakonec

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.06.2011