Yamaha XV 535 Virago (1992)

Vlastník Hlučný_Bert
Vloženo 26.9.2010
Aktualizováno 3.10.2010

Vloženo: 28.10.2010, Uskutečněno: 27.10.2010, Zhlédnuto: 1x

Dalších šedesát kilometrů.. Bylo už trochu chladno, ale zase jsem vyjel. Je to měsíc, co mám mášu, a řekl jsem si, že do sněhu bych mohl 1000 kilometrů natočit (zatím jsem na 600 km), tak uvidíme.
Projížděl jsem silničky mezi Opočnem, Hradcem Králové a Jaroměří, svítilo slunce, sedm stupňů, suché silnice – čistá radost. Některé věci jsem už vychytal – šátek uvázaný pod kolenem a částečné stínění výfuku zabránily dalším propáleným kalhotám a pořádné kožené boty omrzlým prstům. O nějakých velkých zkušenostech ale nemůže být zatím řeč – jednu jsem ale dnes zase získal. Při otáčení na malém plácku u silnice v téměř nulové rychlosti a na jedničku jsem motorku před silnicí zabrzdil přední brzdou – a málem jsem to položil. Být to Sportster, tak už tam ležím pod ním, naštěstí Virago váží skoro o metrák míň a tak jsem to ještě ustál. Další zkušenost….

• Orlické hory a první běžkař

Dnes po deváté "nového" zimního času a za vlahého vichru, který sice moc nestudil, zato ale pěkně cloumal s motorkářem, jsem se vydal na další osamělý výlet - tentokrát směr Orlické hory. Plechovkářů vozících v těchto pi

Vloženo: 31.10.2010
    Uskutečněno: 31.10.2010
  • Montáž podpěr

V těchto dnech posun blinkrů dozadu a montáž podpěr brašen - nejsou zcela optimální, protože nemají dostatečný odstup od motorky a brašny se budou odírat o pružiny (nemám brašny kosodélné, které leží na podpěrách až za p

Vloženo: 28.10.2010
    Uskutečněno: 28.10.2010
  • Další zkušenosti..:-)

Hlava mě bolela z rýmy a z nosu mi teklo, ale zůstaňte doma v posteli a srkejte horký čaj, když je venku tak krásně:-)! Tak jsem neodolal a vyrazil sbírat další zkušenosti. Výlet byl krásný a mašina šlapala jako hodinky

Vloženo: 03.10.2010
    Uskutečněno: 02.10.2010