Aprilia Pegaso 650 (2001)

Vlastník tolerak
Vloženo 24.8.2014
Aktualizováno 24.8.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

tolerak
tolerak napsal 26.02.17 v 10:24

Ahoj všem,
Aprílie Pegaso 650, hodně tady čtu že to není až tak dobré enduro, že je poruchové atd. Musím za sebe říct že to není až tak pravda, mám jí 3 roky a projeli jsme toho spolu docela dost po vlasti české. Pár desítek 1000 km. Bez poruchy, když nebudu počítat zlomený stojánek. aprílka má dostatečný výkon na ježdění po městě a cestování. Samozřejmě není to žádné Varadero nebo větší enduro, ale když člověk jezdí na pohodu tak to bohatě stačí. Hlavně jezdí v rozmezí 4,5 l až 5,5l na 100km.
Za celou dobu jsem pouze měnil olej a svíčky, letos bohužel prasklo těsnění po hlavou. Jediná větší závada, nechám to opravit a jezdím dál. Letos se chystáme na Slovensko do Tater, tak už se těším až zase vyjedeme. Na motorku jsem dodělal padáky, přídavné denní svícení a do kufru jsem dodělal stop světlo abych byl pořádně viděn. Tento příspěvek jsem doplnil hlavně pro ty co se bojí Aprílek a myjí strach že to nejsou dobré endurka. Jsou dobré a hlavně se na nich člověk naučí jezdit. Tak všem motorkářum přeju letos hodně kilometrů bez nehod.

tolerak
tolerak napsal 13.11.14 v 20:37

Takže jak začít, asi takto. K dnešku mam najeto na Pegasu 3000km a to po silnicích i polních cestach . Do terénu ale moc není, je těžká. Spotřeba je solidní jezdim za 4,5 až 5,5l na 100km záleží hodně na stylu jízdy. Motorka je dobře ovladatelná, dobře drží stopu i na gumach Mitas 7, K dnešnímu dni absolutně bez poruchy. Jednoduše Pegaso splnilo moje očekávání. Mam jenom jednu věc co se mě moc nelíbí a to ta že je hodně citlivá na plyn, víc přidáte jdete na zadek, uberete a jdete na ústa prostě jednobuch. Co říct nakonec, doporučuji Pegaso všem začátečníkům.

Pepa66
Pepa66 napsal 25.10.14 v 11:29 10b.

Ahoj tolerag,dobrá volba. Jen opatrne; je to tempermentní Italka ,preju hodne; spokojených kilometrú. Jasných 10b. cau Pepa 66

hruso25
hruso25 napsal 24.08.14 v 21:05

Krásne Pegaso.Pekne prichystané na potulky po Československu.