Kawasaki ZZR 600 (1998)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

rychlýdědek
rychlýdědek napsal 15.02.08 v 13:35

Reaguju na slova poslušná,ale trochu líná.MojeZZR600,do provozu v r.2004,momentálně najeto 23tis.km,při nedávném výjezdu,kdy byly venku asi 4stupně nad nulou,silnice suchá až vlhká(ne mokrá),při prudké akceleraci na trojku,v ot.přes 10 tisíc,protočila zadní kolo.Takže s tím "ale trochu líná" bych tak docela nesouhlasil.Podotýkám,že mám vše origoš,bez jakýchkoliv ůprav.Kamarád má tu svou ZZR600 upravenou s laďákem a asi ještě něco a tomu prý občas v akceleraci ujede zadek i na čtyřku.To už se mně ale moc nezdá.Kdoví,jestli si nespletl zařazenou rychlost.Loni na ni začal.Ale přesto v principu má kolega z jeho phledu pravdu,pokud to srovnává se supersporty VTR 1000 a R1.Ale z šestistovkových cesťáku nebo strítů typu Fazer r.2006(například),který je koncepčně o cca 18 let mladší si to s touhle ZZR-kou na maximálku žádný asi rozdat nemůže.Konkrétně ten 98-mi koňový Fazer hned po startu ZZR-ce ujede (bodejť by ne,když má přistejném výkonu kratší převody a asi 20kg míň),ale po pár vteřiná zmizí směrem dozadu!Vyzkoušeno v praxi.Jo a spotřeba je vpohodě pod 5l.
Je to za málo peněz sportovně cestovní mašina se sedlem pohodlnějším,než křeslo v obýváku a ty ročníky,které omožňují přitvrdit přední vidle,sedí perfektně i v utažených.zatáčkách.Jako jediné mínus vidím jistou nadváhu.
Splnou bandou má ta moje 230kg + asi 5,5kg držák s plotnou pro kufr.Ale zase to s člověkem nevymete každou díru.Tachometrově jsem jel 268km/při 13400ot(s42l zadním kufrem).To není kec.Nebyl to ale vůbec silný zážitek.Němec.dálnice,provoz to bezpečně dovoloval,celkem nuda.Výborná motka,ale jen na jezdění,ne na blbnutí.

Kanuni
Kanuni napsal 25.10.07 v 07:50

Hezká

Ninjista
Ninjista napsal 24.10.07 v 17:36

Ninjista
Ninjista napsal 24.10.07 v 17:34

Pěkná Koukám že vychováváte malou motorkářku