Yamaha XV 1700 Warrior (2004)

Vlastník otas2
Vloženo 29.12.2005
Aktualizováno 28.5.2008

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 27 záznamů

mrnuss
mrnuss napsal 08.09.13 v 22:10 10b.

peknej brutusek

VilíkUH
VilíkUH napsal 10.12.09 v 19:17

Za deset, na jaře se možná v Hradišti potkáme.

BaluJarda
BaluJarda napsal 30.12.08 v 16:30

Pekný stroj,dávám za 10
Do příští sezóny 2009 přeji plno pohodových km

figgi
figgi napsal 27.09.07 v 11:37

zdar! tipoval bych že to máš dotáhnuté taky ze státu co

otas2
otas2 napsal 03.04.07 v 20:52

Zdarec vsichni priznivci Warriora kteri jste mi napsali a i ti, co jste mi nenapsali. Jsem rad za vase vzkazy a ze se vam motorka libi. Toho kdo je na vazkach, zda by si motorku rad koupil, musim ujistit, ze jiste neudela krok vedle a nemusi se vubec bat, protoze motorka se krasne ovlada a je poslusna. V nove sezone mnoho kilometru bez komplikaci, preje Otas

napsal 04.03.07 v 14:36

[zdar chlapi chci do warriora jit uz se tesim jak bude stat venku a budu ho moc projet mnel sem dragstar 650 tak to bude asi pjekny rozdil mam trochu i strach tak cus bambus ]

napsal 21.01.07 v 14:32

Taky ho chci. Nemohl by jsi sem dát foto te opěrky.

WEB
WEB napsal 06.12.06 v 11:14

MÓÓÓC DOBRÝ "BAJK"!Tímto bych tě rád pozval na akci,kterou na jaře pořádám - Ostravský autosalon WEVI a s tím spojenou výstavu motocyklů (pravidelná prezentace cca.20 motoznaček - web:www.wevi.cz).Součástí akce je i společná vyjížďka Ostravou - více info v sekci: akce a srazy.Již nyní se můžeš přihlásit,vždyť z UH je to pro tvou mášu tak hoďka a půl! Zdraví Patrik

napsal 30.08.06 v 18:20

zdar Otas. chci kupovat warriora, ale nechci koupit zajíce v pytli (zajima me jak se na nem jede,posaz atd.) tak me napadlo (bydlím kousek od UH) jestli bych se mohl povozit na tom tvem. Troufale, ze? Urcite bysme se nejak domluvili na vzajemnych zarukach. Ale jestli ne tak promin ze jsi semnou mrhal cas. tak zatim zdar slovan

gouiii napsal 09.04.06 v 00:15

ne, už dávno jezdim!! no nejlepší bude, když si tady necháme nějaký kontakt a budem se moct domluvit efektivněji, než tady.. pošlu ti číslo na mě ve vzkazu a pak mi můžeš poslat třeba sms ať vím tvoje. nejbližší termín, kdy budu moct, je asi v neděli za týden..<br />
když budeš moct, tak se ozvi.. měj se, Radek

smazany19842
smazany19842 napsal 16.01.06 v 14:13

Prostě nádhera Tenhle &quot;bič boží&quot; si chci příští rok taky koupit. Jinak přeji hodně šťastných kilometrů a užij si jí

napsal 14.01.06 v 20:08

Ahoj Otas, já ho mám vlastně od podzimu 2004, takže pořádně jednu sezonu. Je to bomba - před ním jsem měl Intrudera VS800 a je to obrovský rozdíl. Ty stupačky si manželka docela pochvaluje - dostal jsem je asi o 8cm níž, ale hlavně asi o 10cm dopředu tj.cca o 13cm na úhlopříčku od původního umístění což je docela dost. a ještě zůstali dost vysoko, aby mi nehrabali nohou po výfuku. Bylo to jednoduché, v podstatě jsem jen s drobnými úpravami otočil držáky o 180°. Taky si žena pochvaluje opěrku, předtím se hrozně bála, že jí ztratím. Nejhorší je, že tady se nedá skoro nic koupit a to co jsem viděl bylo dost hrozné. Ono se totiž k Warrioru máloco hodí. Tak jsme jí udělali s kámošem sami a zatím každý říkal, že k tomu sedí. Výfuk tam mám od předchozího majitele a je to kopie Cobry. Je tam hlavně kvůli brašnám - ty by se tam s originálem nevešly. Jinak výfuky to chce hledat jedině na amerických stránkách a ani tam to není nic moc. Nejsem si jist, ale zkus www.rswarrior.com. Gumu mám 210 Metzeler a jsem maximálně spokojen, zkoušel jsem ostřejší jízdu v zatáčkách (dokonce ve dvou) a drží úplně super, ale ta cena! O zvedání výkonu jsem zatím nepřemýšlel (připadá mi, že je ho tam až dost), ale asi by se musel koupit Comander. Ale to by Ti řekli zkušenější. Zatím se měj a kdyžtak napiš.

pospaMT
pospaMT napsal 12.01.06 v 19:22

Jo jak říkáš, z toho bude problém slízt. V takové euforii jsem byl u mé první japonské máni VF 750 S a na té jsem, vzhledem k tomu, že měla hlavní stojan, i spal.Hlavu na nosiči, nohy na redlech no pohoda.A nesvalili jsme se Tak na jaře. Zduř.

gouiii napsal 01.01.06 v 17:18

no a vlastně až na Chvalčov, ale pak už ten asfalt neni uplně dobrý..<br />
ohledně těch dálek.. : mám v předběžném plánu ject v létě do Itálie, jenže s kamarády ne-motocyklisty.. oni pojedou autem na chatu a já s nima. ale aspoň odpadnou zavazadla!! no a my se kdyžtak domluvíme osobně.. je to ještě daleko.

gouiii napsal 01.01.06 v 17:11

no, ty Šolcovy zatáčky je název akce.. v okolí Malenovic nejsou žádné extra tratě, ale když se chci trošku projet někde blíž, tak zamířím na Držkovou a odtud je vcelku solidní úsek až na Troják. pěkný asfalt, nějaké ty zákruty a málo aut.. <br />
<br />

napsal 31.12.05 v 16:54

Gratuluji k super stroji - také ho mám (jsem v databázi hned pod Tebou), akorát to zvyšování koní ????!!! to nevím, řekl bych, že už teď je toho habaděj. Jinak naprosto super svezení při &quot;kochacích&quot; jízdách i při sportovnějších (když trochu bouchnou saze). Přeji mnoho pohodových kilometrů.

Bohyn
Bohyn napsal 31.12.05 v 15:26

Nádhera a ten lauf ty voe to tam griluješ kuřata nee???

gouiii napsal 30.12.05 v 17:08

jéé tam to znám... to je u elektrárničky ve Spyťáku.. nazdar krajane! někdy si poslechnu to: &quot;brum bum bum brum brum bum bum&quot;

Gibon
Gibon napsal 30.12.05 v 16:27

ten lauf je fakt síla no prostě materiál je materiál

mandy8
mandy8 napsal 30.12.05 v 14:20

Tak to je hovado motorka fakt pekna a ten kotel vzadu

smazany18421
smazany18421 napsal 30.12.05 v 13:39

no teda tohle je fakt masivní nadhera!!!!

smazany16230
smazany16230 napsal 30.12.05 v 09:55

Ten lauf je fakt

napsal 30.12.05 v 08:48

I když tendel styl moc nemusim, tak todle je maso

smazany16540
smazany16540 napsal 30.12.05 v 01:02

napsal 30.12.05 v 00:43

Ty voe,to je kousek Ten lauf je krutej

napsal 29.12.05 v 23:28

U 1700 zvýšení výkonu já jsem rád za svojí padinu v origu stavu

LSbiker
LSbiker napsal 29.12.05 v 22:51

Fakt moc pekna! a dobry zadni svetlo