Jawa 50/23 Mustang (1980)

Vlastník MaverickSVK
Vloženo 10.12.2011
Aktualizováno 10.12.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

dančic
dančic napsal 19.12.11 v 15:03

Dal sis s tím práci, to je moc fajn! Přední vidle ze simála je oproti origu velký rozdíl, vůbec se nedivím, že jsi ji tam dal

jinak mimochodem: taky jsem chtěl spolehlivý stroj, proto jsem se začal soustředit na klasické Japonce Měl jsem pionýrů několikero, nemálo jsem jich i opravoval pro zákazníky, ale udělal jsem za tím asi definitivní botku. nehcal jsem si moji 555, na které se velmi rád občas svezu a jinak jsem s pionýry rozvázal přátelské vztahy.. Japonci mě začali lákat mnohem víc a ten čas investovaný do renovace se vrátí v úplně jiném stylu. jestli se ti dotane pár peněz a budeš mít příležitost koupit klasickou motorku, tak Japonce doporučuju

Takže taky přeju hezké svátky a ať to jezdí

MaverickSVK
MaverickSVK napsal 18.12.11 v 22:16

Diky chlapi! Motorka poslúcha a momentálne je zazimovaná v garáži pod dekou... Ale ani cez zimu nestojím s vývojom a niečo naňom vylepšujem...Keď to človeka baví, nemusí mať pod zadkom 600koní ;) Veľa zdaru a pekné sviatky !

LacikaN
LacikaN napsal 15.12.11 v 15:15

good job men ! ... túto motorku som mal rozobratú a poskladanú milion krát :) a furt to človeka baví... škoda že na tom mojom tiež nemám iné tlmiče ... ináč by bol tiež cool :)

Zoido
Zoido napsal 15.12.11 v 14:20

Pěkná práce... Ať ještě dlouho slouží!

Matess727x
Matess727x napsal 14.12.11 v 23:31

Dobrej Mustafa. Ježiši co sem se na něm v mládí nalítal.

Matous.B
Matous.B napsal 13.12.11 v 15:51

krása maš to za 10:) a až budeš mít tu převodovku tak napiš jak s to udělal docela by mě to zajímalo:)

wormi
wormi napsal 12.12.11 v 17:57

Desing by se kopírovat neměl

ROURA
ROURA napsal 10.12.11 v 22:00

Máš to hezky s citem udělaný a sladěný, nějak tak jsem to taky plánoval udělat, ale pak už přišly další mašiny a na mustanga nezbývaj peníze ani čas.
Po této úpravě si myslím, že už to může být docela motorka na pohodlné denní ježdění.
Fakt super mustoš!
Ještě do předu 18" kolo z Jawy 90 a bude to total peca

MimoCZ
MimoCZ napsal 10.12.11 v 20:52

Myslim, ze se to docela povedlo.

Nordmax
Nordmax napsal 10.12.11 v 19:15

Zvuk 10 z 10,to mě dostalo

Pája13
Pája13 napsal 10.12.11 v 17:00

Kurňa,ten je nádherný.Tak hned ti tu vrazím 10 b. Ať ti dělá stále radost.