KTM 990 SMT (2010)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 48 záznamů

PetrGSX-R750
PetrGSX-R750 napsal 31.03.23 v 15:01

Děkuji za odpověď, jsi asi 4. Co doporučuje angel GT.
Tak je zkusim taky. Díky moc

Pete-Biggy napsal 28.03.23 v 13:12

Ahoj. Obecně mám rád Pirellky. Takže jezdím Angel GT. Dříve Angel ST, ale i třeba Dunlop Roadsmart II atd... Ale to už je dávno. Teď už dálky skoro necestuju (naposledy Balkán 2019), takže jen kolem komína v rajónu, Beskydy, Jeseníky, přilehlé Polsko a Slovensko...Vybírej prostě z té řady sport-touring pneu (Pirelli, Dunlop, Michelin, Bridgestone) a neměl bys mít problém. Já jezdím fakt zostra a s tou Angel GT fakt není problém (STčko si občas sklouzlo). Sportovní gumu na zadku svlíkneš za 3 až 4 tis. km. Ty sport-touringové pneu vydrží znatelně víc a taky podrží. Jeden předek vydrží cca dva zadky...

PetrGSX-R750
PetrGSX-R750 napsal 18.03.23 v 08:17 10b.

Ahoj, zeptám se, máš nějaké zkušenosti s pneumatikami. Doporučil bys nějaký. Chystám se koupit sadu na smt a hledám nějaký rady. Díky Petr

fanty
fanty napsal 27.08.15 v 20:15

No musim ti napsat ze jsem se dlouho nezacetl do tak vystizneho predstavovani motorky a hned si uvedomil ze nas ceka po tech letech co se zname prvni spolecna dovolena a doufam, z ceho mam strach uplne nejvic, aby to nepoznamenalo nase pratelstvi at uz ta dovolena dopadne jak dopadne. Ani jeden nevime jak se k sobe budem mit po tak dlouhe dobe spolu. Kazdy z nas je tvrdohlavec, nerad se prizpusobuje, takze kamo jak to zacne skripat, pojedem si kazdy svoji, abychom uvolnili napeti. Znam to z absolvovani jizdy v kamionu do italie kdy ze zacatku bylo vse ok, ale ke konci by se atmosfera dala krajet a mit moznost jed necim jinym tak okamzite vystupuji.
Dam do toho vse abych byl dobry kamarad na ceste, ale sam se v sobe nevyznam, to ty vis a tak si nenechame nicim a nikym dovolenou zkazit ani sebou samym. Mam jen nekolik dnu dovolene a tohle je po peti letech moje druha dovolena na motorce a jak dobre vis, motorka je moje priorita cislo jedna, nic vic pro me neexistuje, objetoval jsem tomu cely zivot. Je to moje zivotni stesti a prokleti zaroven

Renďucha
Renďucha napsal 16.07.14 v 11:53

krásná motka, nejde jinak než za 10b

ZZilvi
ZZilvi napsal 05.05.14 v 17:07 10b.

Pěkná pěkná

Michal1011
Michal1011 napsal 26.12.13 v 09:50 10b.

hezkej mazlík Jediný co je na můj vkus trochu out je ten kufr, ale to je věc názoru. Ať se daří

zmulin
zmulin napsal 17.09.13 v 11:16 10b.

Hele dobrá volba ,jenom bych ten tvůj dvoumístnej seznam rozšířil o Benelli Tre-K,MM Granpasso.Možná i novej Caponord.

toša.
toša. napsal 24.03.13 v 21:45 10b.

pekné

Honza-K
Honza-K napsal 05.03.13 v 10:14 10b.

Ahoj,

moc hezky napsaný, řeším něco podobnýho. Ze silničních mortorek jsem utekl na KTM Adventure, což je super stroj, ale pokud ve finále stejně nejvíc jezdím na silnici, je zbytečný enduro na velkých kolech. Takže nějakým vývojem se dostávám k SMT. Tvoje recenze mi docela pomohla, takže díky.
Jinak hodně km bez pádu a poruch...

Honza

fiky
fiky napsal 23.02.13 v 17:25 10b.

Ježiš jak já tuhle motorku chci! móc pěkně jsi ji vychválil a jezdíš podle cestopisů pěkný tripy, takže 10b!

pernik92
pernik92 napsal 23.02.13 v 13:15 10b.

krásná mašina, super fotky a moc pěkný cestopisy
víc netřeba dodávat
jasnych 10b

harly27
harly27 napsal 22.02.13 v 10:13 10b.

Pekne fotky,super cestopis...10b

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 21.02.13 v 23:12 10b.

Výborný stroj+moc pěkné fotky přeji vám hodně štastných km

Buteo
Buteo napsal 21.02.13 v 16:27 10b.

Zdar, gratulace, mochezkej stroj. Taky jsem o SM-T chvíli uvažoval, ale nakonec po TnT zvítězily opět tři válce

kopsa
kopsa napsal 29.01.13 v 22:03 10b.

Pěkna Pěkne fota

enusim2
enusim2 napsal 09.11.12 v 19:44 10b.

paradni fotky!!tak at to jezdi za 10b

Pete-Biggy napsal 04.10.12 v 07:44

To Kolic a pro info ostatním:
Nádrž na dolítí chladící kapaliny není potřeba sundávat, zřejmě sis spletl ty víčka. Ono to trochu fakt klame. Jinak mapa jako taková ti nic nezmůže bez otevřených laufů. Ono ani není co přehrávat, když bys tam nechal origo výfuky. Jakmile namontuješ Láďu s Láďou bez katu, tak se to cukání téměř ztratí resp. máš o 1000-1500 ot. použitelnější spodek. Přehrání mapy už "pouze" přinese rychlejší odezvu na plyn, no a samo to je potřeba přehrát s ohledem na optimalizaci směsi.

tompet
tompet napsal 03.10.12 v 16:53

krásná mašina a perfektní fotky, jasných 10bodů

Lomik
Lomik napsal 17.09.12 v 15:33

Super slohovka je nádherná,chystám se na ní na příští sezónu.Tak to snad klapne.

Kolic
Kolic napsal 08.04.12 v 22:16

Tak jsem tady zpět, abych ti pochválil tvoji volbu - prostě superr. Akorát mě mrzí, že jsi ji koupil přesně o rok dříve než já. Ale zase ji mám o rok mladší než ty. Přečetl jsem si tvůj upravený popis SM-T a obecně bez výhrad, jen mi chybí jiná mapa výkonu, já bych stejně jak ty píšeš potřeboval aby motor neškubal pod 3.000 otáček a zátah aby byl rovnoměrnější. Ve čtyřicítce kopnout pětku a tahat to bez řazení do vyšších rychlostí (jasně pohodová jízda). A když bych se chtěl vyblbnout, tak bych tu trojku tahal až do 110ti, nebo do omezovače.
Moje spotřeba oleje zatím (3.000km) meněřitelná, do displeje zatečená voda - barvy jako chameleon. Chladicí kapalina 0,2litru úbytek (ale to se už musí doplňovat při sundané nádrži, jinak by to bylo daleko složitější, neboť by se musela odvzdušňovat celá chladicí soustava). No mám to ještě v záruce.
Tak hodně šťastných km.

ZZ21
ZZ21 napsal 22.02.12 v 16:33

Ahoj, blahopřeji ke krásné motorce. Taky přemýšlím jako vyberu na novou sezónu. A taky ti díky za zajímavé počtení a praktické zkušenosti. Většinou jsou tu jen chlubilové a nic moc se nedozvíš.

rudirt
rudirt napsal 18.12.11 v 20:28

Ahoj sousede, takovou registraci jsem dosud nezažil, ale co, někdo musí být nej (originalita,rozsah,srdceryvnost...)
Určitě spoustu pěkných km a vždy šťastný návrat!!!
Díky i za krásný cestopis se superfotkama. Jasných 10 b.
P.S. Z Komorní Lhotky to už je do Bašky na dvojí otočení plynu.

Pete-Biggy napsal 16.09.11 v 12:22

To drippera: Čeče tys mě tak potěšil... Zrovna jsem se ti vrátil ze západního Balkánu-Montenegro, Chorvatsko, Bosna a pač tam byly děsné pařáky, prach, prostě jih, tak jsem si říkal, má ta kůže pro mě ještě smysl? Nemluvě o tom, že v těch horách, kde lišky dávají dobrou noc, na mě domorodci čučeli jako na marťana Takže díky tobě chlapče Jinak zdravím do Valach

To Šuty: Tož vidím, že jsi nakonec fakt S4Rko i Guzzinu prodal, což? Jinak tvoje profily jsou jako vždy taky top. Ať se daří a třeba se někde na Odersko-Vítkovsku potkáme. Zdarec

Jinak díky všem za příspěvky

drippera
drippera napsal 15.09.11 v 08:16

Super fotky, výborná volba stroj a za co máš u mě jednoznačně palec nahoru je image! Konečně někdo, kdo jezdí i na cestovní (sportovní) mašině v kombě a né v šusťákách! To se mi líbí. Moc pěkně popsaná recenze a fotky taky supr! 10b

Šuty
Šuty napsal 24.06.11 v 18:10

Vidím, že si taky spisovatel .Dávám 10, pěkné fotky. JJ ono je to vždycky problém, srdce tě tlačí někam (jak jsi psal ty nortony apod) a pak je tu rozum a normální život. No a pokud nemá člověk na 2, tak to vždycky tak končí. Tak se měj.

savs.polasek
savs.polasek napsal 29.04.11 v 22:18

Cau Pete,

diky za super psani o SMT, konecne jsem se dozvedel neco praktickeho i co se spolehlivosti tyce a tak. Planuju tohle koupit tak za rok, za dva, protoze cokoli silnicniho je na ceskych cestach dost vopruz a Rakousko zas tak blizko neni, ze. A presne jak pises, nova Multistrada je fakt palka, i kdyz je nadherna..
Hele ty bile plasty jsou bomba, celkove ta motorka Tvoje je super! Hodne stesti, zadne nehody, poruchy, at se dari!
Ondra

Tomino
Tomino napsal 08.04.11 v 10:45

Tak to je počteníčko, na základě popisu bych do ní taky hned skočil Tak ať slouží, hodně cestujte a hlavně opatrně Za 100b Bohužel, můžu jen 10b

Michal_999
Michal_999 napsal 19.02.11 v 23:20

pěkné chlape. Celkově
tak snad někdy v létě na to kafe

Maho
Maho napsal 28.01.11 v 15:27

Vidím že jsi hodně happy... To je dobře, tak ať slouží k max. spokojenosti motka.. i roba

Daliss
Daliss napsal 14.12.10 v 21:01

Petiku, koukám jak blázen Že prodáváš benelku jsem věděl,l ae že půjdeš do oranžády... paráda. Taky u ní doufám brzo zkončím, jen to bude LC8 Adv Tož ať slouží

motoblb
motoblb napsal 07.12.10 v 14:38

Peťo ta je parádní,někdy se ukaž jak pojedeš kolem Teď jdu louskat ten román

Minerva
Minerva napsal 10.11.10 v 22:50

Teda,to je ale krásná motorka!

Mann
Mann napsal 07.11.10 v 09:59

No, mlelo se to v tobě pěkně, ale ve finále si řešení přeci jen našel a to je nejpodstatnější Podle mého není SM-T motorka pro každého a né každý v ní najde zalíbení, ovšem vám /tobě i tvé přítelkyni/ se to povedlo Víc nema cenu komentovat - recenze, stroj i fotky jsou samoosobě vypovídající. Táák hodně zdaru a za 10b

Pete-Biggy napsal 06.11.10 v 15:05

To Dave.OL: Čauec. Díky, díky. To víš,
tak nějak logické vyústění věcí. Měj se fajn a třeba zase někdy na cestě

To Boss: Mno, člověk se pořád učí Díval jsem se, že teď budeš jezdit i v pracovní době. Holt, někdo si to umí zařídit. Mějte se, čau čau

adahaya
adahaya napsal 06.11.10 v 12:07

taky mi jednou skonci v garazi doufam,uz se na tom pracuje jinak samo za 10

Vilinko27
Vilinko27 napsal 04.11.10 v 09:38

to sa nedalo docitat :D dokonala :)

Foggy996
Foggy996 napsal 04.11.10 v 09:16

moc hezkej V2 ty jsi redaktor ? 10b

Guga
Guga napsal 04.11.10 v 06:27

Zřejmě slušnej oddíl
Ale co ty kufry, opravdu stačí?

Jirboz
Jirboz napsal 04.11.10 v 05:28

Perfektne napsany profil.Zdar

Dave.OL
Dave.OL napsal 03.11.10 v 21:22

čau, tak konečně vím která je to ta příští volba pro dva po Benellce o které jsi se zmiňoval. Musím uznat že fakt pěkná a máš to i moc hezky napsané . Nezbývá než popřát ať ti slouží a si s ní maximálně spokojený.

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 03.11.10 v 21:13

Hoj Biggy! Tak teď už konečně vím co je to SM-T!!!
Hodně km bez nehod!!!

Sete
Sete napsal 03.11.10 v 20:30

Tak tuhle bych taky mohl
Krásně jsi se rozepsal

Pete-Biggy napsal 03.11.10 v 20:19

Česťo
Dík všem, hlavně potěší, že se libí celkový profil. To je pro mě nejcennější.

To šelba: Na to, že mi odešel foťák a všechny fotky jsou buď z deset let starého křápu a nebo z mobilu, se ještě vyvedly. Přítelkyni vyřídím. Řízkům zdar

Petr_TA
Petr_TA napsal 03.11.10 v 19:26

Fakt luxusní strojovna
10b

šelba.
šelba. napsal 03.11.10 v 19:23

Ty seš teda řízek.
Dlouho jsem nečetl tak bezprostřední profil. Máš super fotky, sympatickou přítelku a spisovatelskou náturu. Dobrý a dávám body.
Čau.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 03.11.10 v 19:05

pěkný profil i moto

Scooter-devil
Scooter-devil napsal 03.11.10 v 18:47

Tak to je fakt nářez ta voní novotou i z fotky fakt paráda. A fakt nádherný barvy přeju hezký zbytek sezony a ať to šlape chlape