Honda CBR 900RR Fireblade (1992)

Vlastník Ďuričko

Pary1 napsal 25.04.11 v 08:36

skodá jí , byla krásná

Touringrider
Touringrider napsal 06.12.10 v 16:04

tak ty je skoda... to byla nadhera a ta by mi do garaze smela!

Blueracing
Blueracing napsal 29.10.10 v 15:18

Přímo Rys jí neměl,ale jeho kámoš Leoš ten snad s ní i ůdajně závodil pak byla asi dvakrát zbořená celkem dost a koupil jsem jí já.Dělali mi jí u Zborníka v Ejpovicích komplet lak ten jsem chtěl stejný jako origo akorát kola oranžový.Rám byl rovnej to se nechalo měřit.V té době měla mít tak 60tis.km co jsme tak počítali což na motor starého fároše je v pohodě.Já jí položil jemom jednou lehonce ve vracáku v Mostě.Najel jsem na ní tak 17tis.km a fakt super,akorat převody jsem musel dělat.

Ďuričko
Ďuričko napsal 28.10.10 v 22:29

Taxiboy> Caues,no hele ta masina měla spoustu majitelů,pokud se dobře pamatuju,tak jí jezdil i P.Rys z Yamahy v Přešticích a ten můj kámoš s tím neměl jedinej problém...i přesto že byla evidentně stočená

Blueracing
Blueracing napsal 27.10.10 v 17:07

Čau,náhodou jsem mrknul na tvůj profil a na fotce jsem objevil svého starého fároše je to přímo on,měl jsem ho asi dva roky a byl skvělej.Jak píšeš,že už neni mezi námi trochu škoda,ale měl už svůj věk a radodosti asi nadělal dost

Black-rider
Black-rider napsal 27.10.10 v 09:43

jj, i ja ji mel za svou lasku v detstvi a cbr me drzi stale...ale zacatky cbr byly opravdu impozantni