Jawa 350/639 (1991)

Aktualizováno 2.6.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 39 záznamů

Milan.D
Milan.D napsal 21.07.14 v 15:48 10b.

Krásný stroj Ten box se mi jeví jako velmi praktická věc! Je to prostě super hýčkaná motorka, podle toho, co jsem četl. Přeju spoustu příjemných kilometrů v sedle.

boek
boek napsal 23.06.09 v 07:30

hezká mašinka a ten box na vysílačku nemá chybu

Víťan
Víťan napsal 21.03.09 v 16:43

Moc superní kusovka.
Také jsem měl jednu Kalifu od policajtů.
Přeji pořádné jízdy.

napsal 01.07.06 v 14:09

Nevíš kolik má tahle mašina kw??

Robinsson
Robinsson napsal 19.06.06 v 21:53

Čau, máš ji fakt pěknou (350) .Asi na tom nějaká práce byla ,ale vyplatila se

Vamp
Vamp napsal 31.01.06 v 12:09

Čau black-jacku.Díky moc za podporu na mém profilu,teda ty umíš dobře člověka povzbudit a jak se říká po našem i dojebat ,málo se setkávám s lidmi,kteří mě podporují i v tom,že mám blbého Simáka a fichtla,ale někdo nemá ani to.Toho čurákaa jsi fakt setřel.Jde vidět,že si dobrý člověk,kterému je jedno na čem jezdí a v jakém věku,hlavně že to má dvě kola a nějak se tomu věnuje.Ještě jednou díky .Měj se.Vamp<br />

black-jack napsal 29.01.06 v 11:21

Jani, ty bambulko, ja jsem ti uz tolikrat rikal, ze te naucim jezdit na motorce... ale jestli se chces jen prohodit... tak znam lepcejsi mista,nez je moje trinda pus

napsal 29.01.06 v 10:26

To, že tam máš místo dvojsedla ten kufr a tím pádem je tam méně místa, tak to mi ani v nejmenším případě nevadí a strašně ráda se na tebe zezadu tlačím a kdyby sis to chtěl prohodit, tak mi to vůbec nebude vadit

black-jack napsal 24.01.06 v 23:15

sakra ratliku... v co mi to to zvrhavas no ja bych s prohozenim pozice problem nemel... ale Janču by asi neco rozptylovalo při řízení

smazany8881
smazany8881 napsal 24.01.06 v 22:10

hehehheee a komu by vadilo, zkuste si prohodit pozice ze ona bude ridit a dej tam jeste vetsi kufr, mozna uz budete mit problem, mozna taky ne

black-jack napsal 24.01.06 v 12:40

srad: nevim cemu rikas nastavba, pokud myslis ten kufr vzadu na masine, tak ten je tam puvodni-policajti v nem vozili vysilacku chtel jsem to predelat na normalni dvojsedlo, ale ten kufr je dost praktickej a moje kočka se na sedlo bez problemu vejde-a to, ze se ke me trochu vic tlaci me VUBEC ale VUBEC nevadi

napsal 23.01.06 v 23:44

pěknej twin špórt ale ta nástavba je death

dram
dram napsal 23.01.06 v 23:30

Z toho co jsem cetl, tak to dalo asi kus prace, verim, ze se ti tvuj stroj dobre odvdeci , jizde zdar

Vamp
Vamp napsal 23.01.06 v 23:22

Pěkná mašina black-jacku a ta fotka se ti fakt povedla.Jen tak dál .Snad už brzy budu mít taky takový stroj.<br />
<br />

smazany20038 napsal 23.01.06 v 13:55

Já jsem elektrotechnik jak brno ...takže nevim...ale koukal jsem tam na návod a je to fakt jednoduchý!Ale nevim,jestli mě na ten bezkontakt vyjdou letos prachy. [] Protože ty upravy co mám naplánovaný jsou fakt nutný a přezutí musím taky udělat...protože ty pneu co mám jsou o zabití...Takže uvidím na co mě vůbec vyjdou peníze... Fotit bych moc chtěl,ale nemám digitál a nemám moc šancí se k němu dostat ...ale když se k němu dostanu a už nějaký upravy budou,tak se ti určo ozvu!!!

smazany20038 napsal 22.01.06 v 21:36

No jasný...Já to tak asi udělám taky a bude!! ...jsem elektrotechnik,tak to snad udolám ..A dozadu dám tu Mitasku H15...ta je fakt OK a dopředu Savu MC7...Prachy na to snad vyjdou...ale obutí potřebuju..předchozí majitel byl lajdák a dával tam jenom aby bylo na čem jezdit(málo peněz,ale taky žádný dobrý jízdní vlastnosti...).No snad se udobří počasí a budu moct pokročit s úpravama.Až budou fota,tak napíšu ať jukneš na profil.Tak taky hodně štěstí s Vape!

smazany20038 napsal 22.01.06 v 19:38

Hele dobroš..já jsem se koukal na tu Mitasku H15...je fakt dobrá...a našel jsem i dobrý názory na ní na netu..takže ji pořídím!!!Spíš by mě zajímalo jakou duši do toho...tu stávající?Nebo musím nějakou větší?

smazany20038 napsal 22.01.06 v 16:38

Jo a hele,teď jsem koukal na ten bezkontakt a ten MZ04 jsem spočítal na asi 2000Kč a ten druhej na 3500Kč...jak jsi to počítal?To k tomu musím ještě něco sehnat?Nebo jak to je?Díkes

smazany20038 napsal 22.01.06 v 16:23

Já slohovky taky píšu...hlavně,že si pokecáme .No to je docela drahý [] ...ty teda máš ten bezkontakt?Myslíš,že je to tak nutný?No mě se ty malý blinkry právě moc líběj...takže je budu brát na 100% ...no docela mě ujíždí zadní pneu...a nevím co tam předchozí majitel dal...dneska jsem na to koukal a má to označení Mitas 3,5*18...H06...myslím ...No a nevím jak je ta pneu široká...chtěl bych tam aspoň 100 nebo 120...a mám tak nějak vytipovaný 1)Mitas E03 3,5*18 (100-100-18)...tu má dost lidí a jsou spokojený...co tam máš ty?A jaký jsou zkušenosti?

smazany20038 napsal 22.01.06 v 15:15

Zdarek,tak s prachama sme na tom koukám stejně ...No já jsem teď udělal bílý polepy na budíky.A chci tam dávat právě blatník z 640(přední),pak blinkry portugaly(takový ty malý,pružný),přední tlumič ten hladký(prostě stěrky),zadní tlumič tu klasickou černou pružinu(teď tam mám nějakej umělej a vůbec se mi to nelíbí)...no a pak mě děda slíbil novej zase černej lak a přemýšlím ještě o laďáčkách(dvoukomoráče z 640)...Buben mi brzdí dobře,takže kotouč zatím nechci a bezkontakt...o tom jsem už taky uvažoval...Nevíš,kolik stojí ten od Vape?Díky...no a pak ještě nějaký dodělávky co potřebuju..jako kohoutek palivovej a tak...tak zachovalá je..to dík...ale jsou tam nějaký vady...ale snažím se ji přivíst k dokonalosti ...Zdarek

smazany20038 napsal 21.01.06 v 13:41

Sorry,nekouknul jsem se a myslel jsem,že to je 638...a ona to je 639...je těžký poznat to ...tak sorry...abych ti ji neurazil

smazany20038 napsal 21.01.06 v 13:33

čus,jasný!!!Třinda je fakt super stroj!!!A pro mě jako studenta spíš bez peněz je to vyloženě zázrak!!!Ale mám našetříno asi 7tis...takže příští týden začnu upravovat a pak dodám fotečky!!Máš taky hezkou 638...Tak ať už je zase sezona...a hodně šťastnejch km!!!Zdar

black-jack napsal 19.01.06 v 17:02

jo Dakar... snad i tam se jednou kouknu ale asi ne na třindě jinak jezdí a drží

napsal 17.01.06 v 17:02

Skvělé foto, jako z Dakaru .Ať jezdí a drží.

smazany19665
smazany19665 napsal 09.01.06 v 20:39

Tož Kopřivnica to je takřka za kopcem)) Pekný stroj někdy dame ride<br />

black-jack napsal 08.01.06 v 15:27

ty kecky bys asi prohral fakt tam nebyly-stoural jsem tam vsemozne srobovakem a nic [] vim, ze tam bejvaj zalisovany a jde blbe poznat esi tam sou nebo ne, ale proste tam nebyli jinak tvoje trinda vypada moc hezky-chvalim

Zdeněk_
Zdeněk_ napsal 03.01.06 v 18:21

Ještě k tomu těsnění: samozřejmě, že tam musí bejt. Já když sundal hlavu, tak jsem taky myslel, že mi tam chybí, koupil ty origo hliníkový &quot;kloužky&quot; co tam patřej a pak jsem si teprve všiml, že tak už jsou nalisovaný na spodku hlavy. Vypadá to, že ne, ale jsou tam a vsadím kecky, žes je tam měl taky. (teď už dvoje

Johny_F
Johny_F napsal 11.07.05 v 10:44

Krasnej stroj! Moc me zaujala ta fotka jak to tam stavis na zadni - DOBRY!!!! Tyyyy blaho, tesneni rikas?! To tam totiz taky nemam, ale jezdi to jak drak, tak nevim...Jestli o tom vis vic, proc to tam ma bejt a tak pisni mi mail, diky, spoustu stastnych km...

black-jack napsal 05.07.05 v 21:58

Jo, je pekna a taky pekne jede... a cim vic jezdim po silnici, tim vic me to laka mimo ni a to je ten problem... jen co ucejti pod kolama neco jinyho nez asfalt, zacne se kroutit a chce zpatky na cestu-mrška jedna

smazany12876
smazany12876 napsal 05.07.05 v 16:00

pekna masima! kamos ma stejnou a jezdi to docela ok!

napsal 22.06.05 v 05:15

motorka je super a já to vím líp, prptože jako spolujezdec si to víc užívám

napsal 21.06.05 v 17:07

Máš pravdu,těsnění tam bejt má!Nenech se rozhodit někym kdo asi neví o co de.. Jinak pěkná

napsal 21.06.05 v 06:55

to Lucky-luke: 1)Dal jsem tam ORIGINALNI tesneni a ver, ze tam ma bejt 2)spatne jsem se vyjadril, takze to opravim-prosakovala SMES benalu a oleje, benal se jak znamo vypari, olej se tam lehce prismahnul a nahytal se na nej prach atd 3)az tu bude nekdo rozumovat, ze sem tam nacpal kus plechu vystrihnutyho z vicka od okurek, at se nejdriv koukne na vykres motoru638 a vejš

napsal 20.06.05 v 21:50

Ty člověče, já teda nevím, ale nedovedu si dost dobře představit jak může olej na dvou-taktu prosakovat pod hlavou?? Se to snad maže směsí ne??? .... jo a pokud je mi známo tak tam těsnění pod hlavu nepatří!! By mě zajímalo cos tam narval!!

misa89
misa89 napsal 20.06.05 v 21:18

Pěkná...

napsal 20.06.05 v 20:42

to Tony: dik moc za pozvani, urcite o tom budu uvazovat ale nevim, jak to vyjde o prazdninach s casem, kdyztak se ozvu

smazany4619
smazany4619 napsal 20.06.05 v 17:32

Cau, ta druha fotka je hodne dobra... Jinak, budes-li mit chut nekdy vyrazit s bandou jawaru ze Zlinska, muzes se ozvat. Jezdi s nama jeden manik ze Studenky, to mate kousek od sebe. Vice na http://www.volny.cz/cz180

smazany8881
smazany8881 napsal 20.06.05 v 15:08