Suzuki VS 1400 Intruder (1999)

Vlastník Generál
Vloženo 31.5.2002
Aktualizováno 31.5.2002

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 27 záznamů

Čadil
Čadil napsal 27.04.20 v 12:44 10b.

super krasavec

Generál napsal 24.10.13 v 09:25

TO - AdamVS : mám jí stále . Již jsem s Introšem najel 170.000 mil a plná spokojenost Není nejmenší důvod měnit. Jinak kšilty ke světlům nabízí celá řada firem (například Highway Hawk), ale u Introše je s kšiltem do hlavního světla docela problém s přichycením. Pokud budeš chtít tak se stav v Bechyni a můžeme to pořešit...

AdamVS
AdamVS napsal 20.10.13 v 20:32

Krásnej stroj, generále, pořád ji ještě máš? Kde se, prosím tě, dají dokoupit ty stínítka na světla?

Lubos92
Lubos92 napsal 09.09.13 v 19:57

Krásnej stroj .

Mefisto666
Mefisto666 napsal 04.03.09 v 14:23

Super buchar Pohodovou sezonu a plnou nádrž. A DESEEEEEEET!

BaluJarda
BaluJarda napsal 06.01.09 v 19:21

Tenhle Introš je hezký,ale ve skutečnosti je mnohem hezčí .Prohlížel jsem si ho na PRASOBRANÍ (loni) .Jednoznačně za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

kuba01
kuba01 napsal 04.08.08 v 08:36

dobrá motorka

Tik
Tik napsal 24.03.08 v 14:28

Pohodička - pěkné! Za 10!

Boža
Boža napsal 23.03.08 v 16:32

tak to je nádhera pohodovou sezónu 2008 a je to za 10

Kissak
Kissak napsal 18.03.08 v 00:27

Za 10 - je to nádhera ,letos bych rád s Vámi na některou akci v sedlech -tak se se snad zadaří

Alen
Alen napsal 21.02.08 v 20:18

MiroVT750
MiroVT750 napsal 15.02.08 v 18:58

pekná motorečka

AHOJ NA CESTE

napsal 16.11.07 v 08:31

Zdravím Generála a všechny vyznavače stylu chopper a cruiser.Zajímalo by mě jestli můžu umístit na vašem webu svoji motogalerii i když nejsem členem K1400?Všem přeju krásný den a dík za odpověď.

Generál napsal 28.10.07 v 09:22

TO : Láďa - nevidím žádný problém. Vše podstatné je řečeno zde : http://www.k1400.cz/images/K1400/klub.htm <br />
<br />
(čti v konci stránky)

napsal 28.10.07 v 08:52

Generále,dostal jsem tip na Vaši bandu a rádi bychom se zapojili strojem a projížďkama.Jenže!!! nemáme 1400 ale jen 7OO Virago.Vadí??? Láďa A vĚRA

Svobi
Svobi napsal 09.09.07 v 11:30

na tojle už prostě není co říct

Black92
Black92 napsal 19.06.07 v 18:47

Ahoj , hezká , otec taky vlastní intrudera , jen ty laufy mi tam nesednou

160971bike
160971bike napsal 23.05.07 v 03:39

Pekna, jedna mi take rika pane..

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 14.05.07 v 20:40

LSbiker
LSbiker napsal 16.10.05 v 13:12

Diky za odpoved!<br />
je videt, ze te to proste bavi a to se mi libi!!<br />
Mym snem bylo a jeste zatim je jet nekam s vetsi bandou chopperu!! to jsem jeste nikdy nezazil, ale urcite to je neopakovatelny!<br />
diky za kompliment k masine! vazim si toho.<br />
Vas web sleduji pravidelne.<br />
Rider

Generál napsal 15.08.05 v 18:03

TO : Rider <br />
Díkes - úroveň WEBu je vždy zásluhou aktivní účasti návštěvníků tak pokud se chceš zapojit není třeba váhat (to samo-sebou platí i pro ostatní nadšence našeho stylu). Možností je prakticky nevyčerpatelně (na fóru, článkem na nejrůznější téma, fotografií, zřízení osobní prezentace ......) <br />
No a k jízdě? Nejde nežli souhlasit. A pokud jede 15; 20; 25 ... strojů tohoto stylu ve formaci tak už je to docela rachot Přijeď - máš krásný stroj a vyjížděk děláme hafo. Stačí sledovat informace na WEBu (opět platí pro všechny nadšence našeho stylu).<br />

napsal 26.07.05 v 18:33

Zdravim Genarale<br />
Mas paradne vymakanou masinu a super web! Takovy jsem dlouho na ceskym netu hledal <br />
Cestovani na chopperech je nadhera!<br />
----<br />
2759

napsal 14.11.03 v 02:54

Ahoj – jezdí se super. Letos jsem například dělal Bechyně - Grossglockner za jeden den tam a z5 úplně v pohodě. Jinak mám ještě docela dost fotek na : http://www.k1400.cz
Po načtení hlavní stránky vstup levým oknem. Potom klikni na tlačítko : Naše ksicht / Suzuki / VS 1400 / Generál

napsal 13.11.03 v 11:41

Ty fotky se ti povedli. Je radost na ně koukat. Jak se na ní jezdí takový dálky?

napsal 10.11.03 v 00:25

To : Eňa - Také pozdě, nejel jsem protože ve stejném termínu otec slavil 70. Takže by bylo dost divné kdybych se nezúčastnil.

napsal 27.10.03 v 19:04

Ahoooooj.....Ty i tady???? Jedeš na tu Moravu????

napsal 10.02.03 v 12:35

Ahoj. Rád bych reagoval na tvůj článek ohledně puntíků. Je sice fakt, že sem nezažil dobu, kdy se puntíkovalo do řidičáků a jediný tečky, který sem kdy dostával byly za domácí úkoly na základce, ale myslim si, že to je docela slušnej nápad. A tvoje argumnety se mi zdaj trošku demagogický.
1.Učitě se nezvedne počet administrativních pracovníků, protože od dob totality se hodně změnilo a co máme počítače je to přeci jenom všechno jednodušší.
2. Vim, že notorický grázly neodradí od ježdění ani tom že řidičák nemaj a pokud maj prachy, tak si to stejně nějak zaplatěj, ale fígl je v tom, že stačí, aby narazili na 3 poctivý policajty, který mu za pár stovek nebudou zobat z ruky po tom, co ho načapou, jak jezdí po městě 120 a má po papírech. A kdyby nic, takmá aspoň trochu starostí s koupením novejch.
3. Proč nejsou policajti vidět? Protože když víš, že maj na okrese jeden radar a uvidíš je ze vzdálenosti 5km, tak si holt na chvilku trošku zpomalíš a pak už máš klídek a můžeš si to hasit, jak se ti zachce,protože další už nepotkáš. To bysme to mohli rovnou dělat jako v Americe, kde ten kdo je bohatej, tak si koupí na přední sklo čipovou kartu z který mu to automaticky odečítá prachy pokud ho změřej...aby ani nemusel zastavovat a namáhat se zvedat svůj zadek ze sedačky...to mi připadá hodně úchylný
4. A co se alkoholu týče, tak každýmu, koho bych načapal jak řídí ožralej, bych nejenom sebral papíry, ale ještě bych ho i zašil. Nejsem žádnej svatoušek a ani za volantem, ani za řidítkama nejezdim 100% podle předpisů, ale každej by si měl uvědomit, že opilej řidič je hrozba hlavně pro druhý. Asi bylo málo případů, kdy nalitý čuně v třítunovym džípu rozstřelí na nástupním ostrůvku pár lidí jak kuželky ...

No asi se neshodnem a pravda je někde uprostřed, tak ať nám to jezdí bez nehody, nikdo se do nás netrefí a do nadcházející sezóny hodně štěstí!!
Měj se fajn. ALEX

P.S.:Promiň, že ti tykám, ale to je prej mezi motorkářema normální