Simson S 51 Enduro (1989)

Vlastník
Vloženo 10.11.2002
Aktualizováno 10.11.2002

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 51 záznamů

Rebel83
Rebel83 napsal 01.12.12 v 06:29 10b.

Dobrej stroj

smazany34930
smazany34930 napsal 10.11.06 v 08:52

Mektáš sračky a je to humus

slamec
slamec napsal 21.10.06 v 22:59

to je ale pičus

wenca92
wenca92 napsal 29.09.06 v 10:25

Bez těch totálně posraných řiditek je to docela pěkná motorka ale taky moc nechapu proč dělat ze simála něco co není

smazany19098
smazany19098 napsal 25.06.06 v 17:48

jako motorka docela uje až na tz slepičí hovno ve pčedu(řidítka)inak ty keci co ktomu píšeš so uplně píčovyny ti hovodo

smazany19098
smazany19098 napsal 25.06.06 v 17:47

napsal 22.02.06 v 16:35

na tej motorke si posral co sa dalo....hlavne riaditka...zvysovat vykon nema zmysel radsej dosetrim peniaze a kupi nieco silnejsie......tvoja motorka je na PICu

napsal 04.01.06 v 23:41

k tomuhle simoj bych se rad vyjadril: heh no osobne si myslím že navyšovat rapidně výkon je u síma zbytecny na zacatek 80 staci uplne bohate a navic na to neni stavenej .. ve 100kilacich to musi bejt adrenalin pac to nemuze kloudne držet na asfaltu a brzdy sou na picu... dal bych chtel rict že MATY ma pravdu pac nemci sou vazne hovada a to co z toho obcas udelaj .. no skoda slov. A nakonec k tobe ty bořku ty si asi debil co?takhle delat ostudu simakum. ja myslim že v upravach designu jsem docela dobrej, ale ty ses mel asi narodit jako osel a buch si to nakonec rozmyslel co? ten tvuj paskvil ma DESIGN ala chobot+ty tvoje řidítka no proste vocas!

smazany10469
smazany10469 napsal 15.06.05 v 20:46

Hele vy vsichni asi zavidite co!?!? Kdyz me normalne 50ka bez uprav jede 75km/h tag 70ka s 17 zubym koleckem musi kilo jet urcite!!! Mrknete co z toho nemci delaj treba na http://www.simson-m...ieb.de/aktuelles.cfm

napsal 11.05.05 v 14:43

Jsi asi trochu divnej ne?<br />
115km/h?!<br />
To je jako kdybych si koupil elektrickýho skútra a dal si do něj motor z oktávky 1.9 Td<br />
Magore

smazany8359
smazany8359 napsal 27.04.05 v 21:44

Chlapce...radsi si kup neco jineho a nedelej ostudu nam ze simakama.Vzdyt simson je peknej stroj a kdyz to jede tech 70 tak si myslim ze je to v klidu.Na co jezdit 110-130(podle tebe)to si radsi kup neco jineho...

napsal 05.03.05 v 23:41

Otrasna motorka Mas tam len same keci

napsal 02.01.05 v 12:24

hele ty buswako nebo či co di se vysrat ja tady jenom kritizuju todle monstrum tak si bud rejpni taky nebo drž hubu ty dežo z dežova!!!!

napsal 29.10.04 v 12:37

Takovej zasranej šrot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ty řidítka si strč svý mámě do píči a nelez s tím na net kreténe

napsal 11.10.04 v 13:22

moravak=velky curak

napsal 11.10.04 v 13:18

PAN PAP, hmm, to je nejaky skurveny moravak asi, nedriv se nauc cesky ty burane z moravy a potom nekomu nadavej

napsal 24.08.04 v 17:31

Nazdar šuldo!!!!!!!!!!Tak co došli ti slova nebo nemužeš najit muj e-mail???Ty prachovky si vytahnul stary z píči když měla krami co??To by ti soudruzi z NDR dali přez ten tvůj vymenstruovanej simal!!!!!Ty poševní hnisi!!!/!

napsal 24.08.04 v 17:31

napsal 06.07.04 v 16:59

Ty pako ty tvoje tlumiče a na nich ty prachovky!!!!!!!!!!!!Si delas prdel????Vždyť to vypada jako roura vod vysavače ty kokote,ty pako vylizani!!!!!!Choď do piči a na šrotu!!!!Tak ty ty si chceš davat zavody?????Tak těch 6 kilo prve schoď!!!Ja s prasatama tlustejma nezavodim!!!!!!Tvoji-Arabela Fantomas Rumburak Stýček Pompo a cela pohadkova říše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

napsal 05.07.04 v 18:42

skéro je typohulení ty pako simálovský!!moje babička chodí vo berli a rychlejác než to tvoje 6 i kilo a dvacet navrch ty buzerante se šrotiště!!!!josé to je nějaký španělský smažácký méno né??????narvi si chobot ty práškovací letadlo!a usmaž se k smrti čus pičus lachtane sraz je na pohřebišti!!!sláskou tvůj gaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

napsal 05.07.04 v 10:55

ahoj joséé-taky trohu teplouš né????pro pravdu se každej zlobí !!!!!! vono se totiž asi v hliníku fakt jezdit nedá!viš co tak si kup litr a nevopruzuj tady stim tvim shitovým simalem spis kanalem ty magore!

napsal 28.06.04 v 22:09

podivejme na toho zewla skero2004@volny.cz, skero jako fe´ták?? A co máš ty,ty smažko! narozdil od tebe mi v garaži stojí 6ikilo a příští rok to bude litr. tak si kup babu 125ccm a muzem zavodit ty teploušku,pusinku papa

napsal 28.06.04 v 22:09

napsal 25.06.04 v 10:29

???????????? to jede????

napsal 22.06.04 v 08:15

Teď sem si koupil novou babetu, převrtal sem jí na 125 ccm!!!!!!Dobrá píčovina co??Tak se koukni co tam píšeš ty, ty kokote ze šrotiště, píčo vylízaná!!!!!!

napsal 20.06.04 v 13:12

Až si koupím novej plášť na koloběžku tak si dáme závod ne??

napsal 19.06.04 v 17:48

Ty křupane z jetelákova!Ty pako 110 a z Macochy + na noze 100kg zavaží!Tyhle pohadky si nech pro svý děti až si nějaký vytuninguješ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polib si kachnu ty pako jedno vylízaný odkdy šrot muže jet 110km??????? Chcípni na šrotu!!!!A bacha ať si to řídítko nevrazíš doprdele!

napsal 08.06.04 v 11:34

Tak z toho asi neusnu ty chudáku!

napsal 21.05.04 v 22:44

P.S.: S těma plastama teda nevim nevim.... Jo a ten válec se ti pěkně prodraží, jestli to chceš z německa, protože u nás to těžko seženeš. A moc bych to nepřeháněl, jinak se ti rozsype za jízda rám nebo skončíš ve stromě, protože to neubrzdíš...

napsal 21.05.04 v 22:26

Jo vy kokoti, vy ho tady kritizujete, ale asi víte hovno, co? To nevíte jaký sou němci úchylný na simsony a co z nich dělaj? Tak se aspoň podívejte někde na net, třeba na http://www.rztpower.com. Udivuje mě jenom to, že tenhle borec do toho je ochotnej srát prachy a nekoupí si spíš něco lepšího. V německu sou toho všude kupy...

napsal 06.05.04 v 21:04

Ty seš ale vůl,co za týden z toho budeš mít Ninju,nééé?Radši to zakop do země a tak na rok někam zalez ty,vole!

napsal 05.05.04 v 12:45

Ty Fole, kamos mi to pujcil a verte mi,moc to nepribarvil,jeste jsem nejel na simakovi,ktery by mel takovy zatah.akorad ty brzdy by mohly byt ucinejsi. Z kopce jsem s tim fakt letel pres 100Km/h.Je to neposedna svine.

napsal 12.04.04 v 18:57

Hej lidi, nevite nekdo vo nejakem srazu simsnů, nebo padesatek??? Nebo nechce nekdo neco takoveho udelat? Nevim, ale zatim se mi nejak nechce mezi same 9kila hondy a ja na simaku. Pokud byjste vo necem vedeli, tak pls pište,(beru jakekoliv rady ohledne simsnu, udrzby a vseljaky tuning =) ale nic se nema prehanet. diky Zero

napsal 06.04.04 v 21:58

Tak to by mě vážně zajímalo, jak by si to chtěl převrtat na 70? já mám simála převrtanej na 63ccm a je to maximum co jde, jinak by si musel vyměnit kartery, kliku, válec a jestě plno dalších volovinek! A jestli by si to vybrousil jen tak, tak bych chtěl vidět, jen jak to nastartuješ, to by ti tak akorát ustřelilo prdel! A ty řidítka? co to je? to si to napálil někam do zdi a už si to nenarovnal? Jestli sis nevšiml, tak je to enduro a ne žádná silnička! A s jak se na to dívám, tak to může trhat asfalt akorát když to v těch 115k/h někde položíš co? A taky by mě zajímalo, jak by si to chtěl vrtat na 90ccm? To by si vrtal i žebrování! nechceš to navrtat na 650ccm? nebo si tam dej motor z letadla! Takový keci, co tu píšeš sem už dlouho nežral! Já se v simálovi vrtám už 3 roky ale takoví haluze sem teda ještě neslyšel.........

napsal 01.04.04 v 13:53

ps:kup si aspoň emzetu 150 je to stejně drahý a už je to motorka

napsal 01.04.04 v 13:51

dost dobrý, ale nemyslíš že je to trochu trhlý strkat do toho peníze i čas měl sem babetu,simála,mz 150 a momentálně mam kawu zzr takže vým o čem mluvým a ještě když ti je 22

napsal 16.03.04 v 14:53

No to víte, že vám kecá. To je kámošův stroj a rychlost jsem mu měřil na Dandyně 125. Po rovince udělal s bídou 90 km/h. Na sto metrů je slyšet, jak chrastí ložiska na klikovce. Jednou mi to půjčil a připadal jsem si na tom jak na postřelený svini. Ale ten jeho Transalp, to už je jiná...

napsal 13.03.04 v 12:11

Myslim, ze ste kreteni vsichni... jak muzete vubec takhle kritizovat? Uvedomte si, ze kazdej na Hayabusu nebo Goldwinga proste nema a myslim, ze je vetsi umeni prestavit simsona na tohle nez dostat od rodicu prachy nebo bejt proste v baliku a jednoho dnezajit do prodejny a koupit si moto ktere chcete.Je to trapny a kdyz to nekoho bavi tak se mu do toho neserte. S pozdravem - JIRIK

napsal 05.03.04 v 20:16

cože????115km/h kurva dej si tam lepši brzdy jinak seš v piči. ale ty už stejně v piči jsi jen zkus v tech tvejch 115ti vzit zatačku a ten simal se ti rozpadne !!!! a ty řidítka vypadají jako by měli plnit zrovna funkci padacího rámu . ten budeš potřebovat

napsal 18.02.04 v 09:04

Řek bych že na tom musíš vypadat jak kretén!!!Eště tam dej větší nádrž , protoze ubrzdit to u benzínky to asi fakt nejde.

napsal 18.02.04 v 09:04

napsal 26.01.04 v 14:49

Pičo to nemůže být pravda, vždyť v kilu se to musí rozpadnout taková sračka...

napsal 07.01.04 v 15:53

Mhh super dej si tam 100 zubovou rozetu a poletíš 300km/h jak Hayabusa..Ty řidítka vypadaj jak zkroucený 2 slepený hovna..A ta maska Fazera je 2x větší jak celý to monstrum..A jak víš že to jezdí 115km/h když máš tacho jen do 80?? A asi se nemáš rád kdyžtak hazardujěš..to si radši kup něco co je natu rychlost stavění a né tohle cosi..

napsal 05.12.03 v 11:23

ty si takovej kretén vždyť ty ani neumíš jezdit na kole ty hovne

napsal 05.12.03 v 11:22

No co to je . Jakej žalud sestavil takovej paskvil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co to je za stavebnici to je nějakej Merkur ne ???????? Nebo si to slepil z papíru ????

napsal 14.11.03 v 11:36

Je to fakt vznášedlo hlavě s těma řidítkama. Z toho sem se málem udělal ty žalude kde si to viděl ty trotle.Jestli ti to jede 115km/hod tak já mrdám tvojí matku!!!!!!!!!!!!!!!!!!

napsal 07.10.03 v 12:33

to je teda letadlo

napsal 10.09.03 v 16:21

Už vidim hjak to převrtáš na 90 ccm. Podívej se do válce a zjistíš, že už teď když je to 70 ccm tak je tam asi 2,5 mm válce a pak je hliník. Jestli budeš jezdit v hliníku tak si borec.

napsal 11.08.03 v 14:04

Pane to je husty!!! Ja mam Taky Simace (Enduro) stribrnej. Zatim pracuju na vzhledu ale prez zimu motor dostane upravu. zatim mam novej lak, zkraceny blatniky, zadek ala Jawa 350 a tak shanim nejakou masku na predek a mam doma cocky z Oktakie tak je tam narvu... S motorem bych od tebe chtel poradit. Chci to prevrtat na 70ku, zvetsit trisku, dat 17zubu. myslis ze se to nerozpadne? ty mas i kliku upravenou coo? Mam najeto 7000 tak snad to vydrzi. no zatim cau Mates

napsal 10.08.03 v 13:43

(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((-: