Suzuki TL 1000R (2002)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 45 záznamů

gajda
gajda napsal 11.04.08 v 21:27

budu jenom rad,jak pokecame potrebuju nabrad skusenosti a vyskouset to v praxi. se mej a preju taky hodne kilometru bez nehod

WEB
WEB napsal 04.12.06 v 14:43

KRASAVICE !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván a již nyní se můžeš přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

smazany32551
smazany32551 napsal 22.09.06 v 23:48

hodně dobrý,máš něco dělanýho s podvozkem?

napsal 02.11.05 v 09:10

Nazdar Bubu <br />
Ty vole tak doufam ze jsi v pohode!!!No vzhledem k tomu, zes napsal, tak jsi to prezil a to je hlavni... A co moto? Bude nejaka jina??? Nebo znova TL? ...no laufy mi toho moc nepridaly, ale ten sound za to stoji, chci se zeptat jestli ten filtr alespon pomuze, uz je to docela slabota. Na powercom. zatim nemam :( Chtelo by to nějak ošéfovat nezůstal Ti? Kdyz uz mas moto na sračku, tak ho nebudes potrebovat ne??

napsal 09.10.05 v 12:07

Bubu bu bububu bu. Bubububu bu bubu bububu bu buuuububu! Pekne fotky P.S. Doufam, ze tomu vzkazu rozumis...

Martas.9
Martas.9 napsal 08.10.05 v 16:28

Co to melu! Mluvim o Grattanu, vsak my si rozumime, pane! A jedeeeeem

Martas.9
Martas.9 napsal 08.10.05 v 16:27

Pane, ten zadnacek vypada marasove! Teda pokud clovek vi okolnosti, za jakych byl porizen. Ze to neni zvedani na jednicku, ani na dvojku, ale let na okruhu pres horizont..... Sere me, ze to na tom Gingermanu nezkusim! To musi byt aspon adrenalin, bliat!

smazany13929
smazany13929 napsal 25.09.05 v 01:54

Zdaerec doufam ze jsi pripraven na tuto jizdu protoze tady konci veskera sranda je to neco jako vytrvalostni zavod a tady se opravdu projevi slabiny kazdeho soudruha. na silu nasich koni a krasu nasich zen zdar curo

napsal 25.09.05 v 00:18

Ja sve telo cistim uz od rana, ale nedobrovolne!!!! Hajzl jsem uz navstivil nejmene sedesatdevetkrat nebo sedesatdesetkrat! Pripadam si jak bukva po cokonestle party (au) Myslim, ze to bude jeste kurva zajimavy vecer, bljat. Anyway, je ocekavana hojna ucast. Gulash je uz na ceste, becka v garazi, tvrde v lednicce a v gatich (podle momentalniho rozpolozeni). Proste temer READY!

napsal 21.09.05 v 13:19

Tak přerušovač už jsem našel, takže v pohodě.<br />
Jinak ty laufy mám objednané Scorpiony, nic moc, ale za tu cenu, na Yoshimury ani na Akrapy nemam.<br />
Jo brzdy me taky serou, kurva mam tam o 2 pistky vic nez kamos na TLSku a mu to brzdi 2x lip, nechapu nic. Hodil jsem tam nove desky a furt je to na picu.<br />
Takze tam brzo asi taky hodim pancer.hady.<br />
Jinak kdyz za to vemu od nizkych otacek do plna tak se vzdycky kolem 4000 kucne, dela to skoro pokazde, a do 3000 se s tim neda ani jezdit, strasne se skube, tak nevim jestli je to tou picovinou (ted nevim jak se to presne jmenuje, co omezuje vykon na vsech stupnich krome 6), nebo necim jinym. Jinak ta motorka nema chybu, teda az na to ze se porad vlni, i kdyz jsem dal na tve rady. Teda ne ze by to extra vadilo, ale prece.<br />
No nic, je toho dost, tak pokud se Ti bude chtit, tak odepis, predem dik!

napsal 21.09.05 v 02:13

tak pane, na Vas si dam vecer pozor... Vy pane po dvou (nohach)neodejdete... Nejmene po trech A TO MINIMALNE, pane... Vy jste pane ten nejvykutalenejsi a nejvypecenejsi bubak, ktereho znam pane!!! Na me narozeniny nebude nikdo trapne strizlivy! PANE!!!! A jedeeeem pane, jedeeeem!!!!!

Bubak1
Bubak1 napsal 19.09.05 v 17:26

Pra-I-zaku zdravi te bubak par mist pod tebou. Mel jsem posranou bednu tak jsem ti nemohl odepsat. Tl mam pres 3 roky kupoval jsem funglace, ted mam najeto 17 tisic mil a jen davam nove naplne a gumy. Snad jen povolovani sroubu po cele masine me sralo vsechno jsem dal na tekuty zamek a je klid. Powercommander casto ztraci data proto ti zrejme dyno nechcou udelat, ja ho obnovuju kazdy rok pro jistotu, ale problem jsem zatim nemel. Jezdim dost na okruhy a nebyl jsem spokojeny z brzdami. Dal jsem pancerove hadice a lepsi desky a je to poznat nevadnou tolik. Jo ty blinkry jsem odmontoval po mesici,nemam zadne a dal jsem se nestaral, takze bych ti stejne nepomohl. Napis co jsi obednal za laufy a ten filtr objednej taky potrebujes vice vzduchu. Tl-ku zdar bubak.

smazany13441
smazany13441 napsal 28.07.05 v 03:00

Zdravim<br />
Martas.9 mi dal na Tebe odkaz, ze pry jsi profik pres TL. Taky jsem si jedno poridil, takze bych o ni chtel vedet co nejvic, napr. co se na ni sere atd... Ze to zere gumy uz jsem zjistil, za mesic jsem menil uz 3, budu se muset krotit. :( <br />
Jinak nejsem zadny profik, ale zase tak silna mi nepripada a Dynojet mi na ni nechteji udelat, ze pry uz tim zkurvili 2 TLka a nechteji riskovat dalsi. Tak uvazuju aspon o K&amp;N filtru a ladaky uz jsou objednane <br />
Jeste jedna drobnost, (Ted asi budu vypadat jak uplny kreten, ale ja se v tech Suzukach jeste neorientuju) ,kde presne je prerusovac na blinkry??? A jak ten picinec vlastne vypada, nejak mi to odeslo, tak bych chtel vedet kde presne je, at kvuli toho nemusim rozebirat pul motorky. Dik za odpoved &amp; Ride Hard!

napsal 28.07.05 v 00:15

Zdar Bubu, no konecne jsi zacal zase existovat i v elektronicke podobe!!! Jak vidis agituji, kde se da. Btw: Tva kopretina ma takovouhle kadenci: BUBUMTARATATATATATATATATATATATATATATATA!!!!! cest!

napsal 14.05.05 v 03:37

Bliat Bubu, to jsem zvedavy na tu zitrejsi akci... Skoda, ze jeste nebydlim 2 minuty pesky od Tebe, ale stale jeste tech zkurvenych 2,5 minut autem... Kdo to ma v tom stavu ridit?!? A jedeeeeem

napsal 23.12.04 v 10:34

Zdar Bubu,<br />
cas leti jako blazen, uz je to vic nez rok co jsme spolu naposledy slusne zachlastali a potahli nejake to brcko. Neda se nic delat, jsou tu dalsi zkurvene Vanoce, takze ti preju vsechno nejlepsi,prijemny volno, jestli nejaky dostanes a stastnej novej rok, ve kterym ti to nikdo nenanda, teda aspon na okruhu. Zdar a silu ti preje Masashi

napsal 04.11.04 v 01:42

Ja Ti dam, Ty dacane, ze posledni poradnou Hondu vyrobili v minulem stoleti!!!! Zapomel jsi, ze jedna stoji vedle Tvoji TLky v garazi a datum vyroby je 2003!!!! Jestli ji prestanou vyrabet, tak dalsi motorka bude muset byt bohuzel (???) nejaka jina znacka. Takze na zapamatovani: RC-51 RC-51 RC-51 RC-51 RC-51 RC-51 RC-51 RC-51 RC-51 RC-51 RC-51 RC-51 RC-51

napsal 26.10.04 v 04:00

Zdravim te priteli masachi. Kombinezu od Movie Star jsem opravdu schoval nemusis se bat, jeste se v ni predvedu. Nova uz se musi opravit. A k te poznamce o poradne Honde? Posledni dobra Honda byla vyrobena v minulem stoleti takze bohuzel. Baj baj a nezapomen na plny plyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

napsal 25.10.04 v 13:12

Zdar Brachu,
tak konecne jsi zacal delat svou kombinezou Movie Star cest poradne znacce a ty ji vymenis. Styd se ostudo. Doufam, ze sis ji schoval na lepsi cas az budou prachy na poradnou Hondu :o)
Masashi

napsal 11.09.04 v 02:49

Im back dekuji michelinu a tymu garazovych kutilu, za podporu a neocenitelnou pomoc.

napsal 21.07.04 v 11:35

Zdar Bubu sane a vy ostatni Chicago citizens,
tak jsem zase zavital do Bruntalu a tentokrat to bylo jako za starych dobrych casu. Vypravili jseme se na vylet v celkem dobre sestave:Bubu junger san,Herma san, Grofina san, Sadlo san, Pintas Police san. Pojezdili jsme zatacky na Rymarov-Sumperk Deal´s gap a zaparkovali to na parku s horcici. Dokonce jsem videl i tvuj rodny dum a tatina s mamou a babicku taky. No proste idilka :o) Bubu junger san ma dost brutalni kombinezu od Psicek, samozrejme zelenou, takze dustojne prebral stafetu po vsech vymirajicich kwasaki lovers. To je asi tak vsechno z chadnouciho motorkarskeho deni v Brutalu, takze zdar a silu. PS: Tl tu jezdi jak nasranych, ale se ZX10R by se tu jeste dala cerit voda. Popremyslej!!!
Vas MasashiHonda san

napsal 10.07.04 v 00:51

Zdarec Bubu, sorry ze ti tady s tim hubenym a skaredym nesukajicim Kribalou tak svinime stranky a kazime puvodne idilickou atmosferu plnou lichotek apochval TL1000R, ke kterym se samozrejme pripojuji. Jenze se proste stalo, ze Kribala nejezdi a nesuka a ja taktez a tim jsme se zaradili do sekce tzv. touzicu, kteri na svou registraci s kolinkem na asfaltu (at uz ceskem nebo americkem) a sulinem v pipince (at uz ceske nebo americke) opet jen cekaji. Dekuji za pochopeni :o)) Samozrejme, ze ty picoviny nemuzes kdykoliv smazat. By the way. Tu zlutou TL1000R si koupil kamos od Musialka. Mej se :o))

napsal 09.07.04 v 14:32

Zdarec Bubu, sorry ze ti tady s tim tlustym a skaredym Big Headem tak svinime stranky a kazime tak puvodne idilickou atmosferu plnou lichotek a pochval TL1000R, ke kterym se samozrejme pripojuji. Jenze se proste stalo, ze ani jeden nemame motorku a tim jsme se zaradili do sekce tzv. touzicu, kteri na svou registraci s kolinkem na asfaltu (at uz ceskem nebo americkem) uz opet jen cekaji. Dekuji za pochopeni :o)) Samozrejme ty picoviny muzes kdykoli smazat. By the way v Bruncku si nekdo poridil zlutou TL1000R.
Mej se

napsal 09.07.04 v 14:13

Hi there. My registration is gone once forever, cause there are no Kawasaki junks allowed in our Honda garage. Big Head San, you´d better watch your own dick and stop fucking Dedek´s fat ass :o))
Anyway what´s new in your Fucking Yamaha Gay Club???
Even Fat Ass (Sadlo) already bought CBR900RR 98´, good choice.
Mr.Pavelka San from Olomoooc supplies some ZZR500 for only 49 t. CZK, there is just some minor transmission defect. Send money and we will buy it for you.
Best regards to all of you

Masashisan

napsal 08.07.04 v 17:23

Whose is the fucking idea to buy some fucking ZX10R. If you´ll see new Honda CG 125, you´ll find out what "The power of dreams " really mean. Masashi

napsal 04.07.04 v 22:57

No, tak vcera jsem videl, ze ta modra Kawasaki by opravdu sla. K tomu jeste nejaky ten ladacek a modrou skuru a jedem pane jedem. Jenom aby to potom nebyla pekne vykutalena Kawasaki. Hi man :o)

napsal 08.06.04 v 19:10

Zdar bratre a velky uciteli. Jakpak to jde??? Zkouknul jsem vase fotky na webu a je to fakt dobry. Limbos je vylozena modelka, kvuli fotografovi si i lehne. (ted nevim jestli se tomu rika modelka nebo kurva :o)) Rikejme mu ale radsi modelka. Kurva zacinaji me svedet pracky, bo kurva ten Most neni od nas z Praheee :o)) az tak daleko. No uvidime. Kazdopadne za dva tydny mame takovou tydeni akci na endurech, tak to bude taky narez, teda hlavne to chlastani. Doufam ze to nejak preziju. Tak zdar a silu. Masashi

napsal 08.05.04 v 01:57

Cus podivej se na killboy.com mate tam nejaky fotky.

napsal 07.04.04 v 01:45

no asi to moc neumis ,mas to podreny jako Amater,kdes to polozil ??? Pri machrovani na Belmontu s Polskyma frajerama?? Ferda Mravenec ZZR 1100.

napsal 01.04.04 v 17:22

Čau Martasu.Sedim v Praglu a čumim na ty fotky a jenom slintam. Fakt je to super! A jak jsme byli s Křibisem na pivo, tak řikal že to sni i pekně umiš. Nakonec na fotce to jde videt. Peťan ten hajzl tady taky prohani novou CBR 1000RR a jen ja sedím na prdeli a cumim. Tak si to tam krasne uživej a pozdravuj. Zdarec Martin.

napsal 03.03.04 v 13:29

Hi there, what a fucking new pictures. Where did you buy those fucking wallpapers. Please mail them to me, I want to print them on my fucking toalete paper to see your fucking face every morning.
Best Regards,
Nothing confidental, take it easy and showthem how to put the knie on the road.
Brutal Bruntal

napsal 18.02.04 v 02:26

Martino Martino klidne se stav ta nemoc zezelenala a ma navic 12% jmenuje se plzen. Nestle party uz k nam letos nepustime!!!!!!!! Dveste v meste trista z mista.

napsal 17.02.04 v 03:25

Bubak bubak! Na motorku se prijdu podivat, az tam u vas prestane obchazet ta tekuta nemoc! :o) Uz je to tam lepsi?

napsal 28.01.04 v 07:45

Nemám slov.............můj SEN !!!!!!!! .až se ti někde ztratí...tak bude u mě v garáži.. :o)))) .čuzzz a hodně štastných kilásů bez nehody!!!!

napsal 14.01.04 v 11:48

Tak jak vidím ty komentáře tak telátko se kůůůrva zalíbilo ale chvilku jim to trvalo než se ozvali. Jo teď jsem si zakoupil nový motohouse a ta zelená svině ZX10R to vypadá že by to i mohlo trošku jet. Češi doporučují bez dyna nevijíždět. Tak zatím zdar vokurko a nerozbij se.

napsal 03.01.04 v 15:35

Fandím , fandím - moc pěkná motorka . Váhal jsem jestli koupit GSX-R nebo TL-R a vybral jsem si GSX-R , ale image bublavýho dvouválce mi stále nedává spát . Také se mi mnohem více líbí ( jak už tady Jura napsal ) charismatičtější TL-R od Suzuki než SP-1 od značky Honda , která podle mě dělá motorky tuctové se zbytečně velkými kompromisy aby zaujala širší sortu lidí , což odsuzuji .

napsal 08.12.03 v 02:04

jo k te prvni fotce to tam ukazujes, kde Te budeme drzet na tech silonovich nitich a Martas te tam bude fotit???

napsal 04.12.03 v 14:23

Mas moj obdiv!Ja mam S-ko ale na to tvoje R-ko sa to urcite nechyta.Ked chces mam nejake fotky na stranke tak si pozri.Bud.rok idem do Virginie tak mozno sa stretneme niekde na okruhu a porovname sily.Zatim

napsal 12.10.03 v 03:15

Vazeny pane Bublaku, se vsi uctou Vas musim upozornit na neprijemny fakt, ze muj pravnik po Vas bude v nejblizsi dobe pozadovat odskodne ve vyssi 5mil $, za zverejneni me fotografie na verejnosti.

napsal 12.10.03 v 03:12

Martine, neboj se toho, ta motorka ma urcite vic nez dve rychlosti. Od kamose jsem slysel, ze od 3tis otacek nahoru uz pry sebou tolik neskuba, tak jdi do toho pohlave. Na cos to kurva kupoval. Fakt ti neni blby brzdit na okruhu pinckare. Jestli tento vikend sundas pomocny kolecka, tak nam brnkni a zajedem zafrajerit do CzechTempa.

napsal 20.07.03 v 14:57

No nazdarek Martine.
Tak co kdy se hodláš vrátit do rodných luhu a hájů
Koukám že se tam nemáš vubec špatně. "Ta mašina je trochu jiné kafe než Kawa ZXR400 co ? "
Ja jsem koupil kvartyr, takže na mašu už nejsou mergle, ale příští rok jdu do ní! No nic tak se tam maj krásně užívej života "což určitě děláš "
No a už by jsi mohl taky uvažovat o návratu
Maj sa a hlavně opatrně z te Tvojí motorky jde respekt jak cip.
Ahoj Staňa Ostrava.

napsal 18.05.03 v 16:43

ZDravím TL - káře. Jsem čerstvým majitelem TLR. Po GSX-R 750 to byl můj vysněnej superbike. Pocity z motorky předčili moje očekávání, je to doopravdy kladivo a myslím že je obecně nedoceněná. Nicméně z V-Twinů je podle mnoha zdrojů nejlepší, VTR-SP1 si kní ani nečichne, přitom je prodejně úspěšnější, nechápu to, asi špatná strategie firmy.
Ta mašina ale opravdu nemá chybu. Hodně kilometrů bez nehody. Jura.

napsal 08.01.03 v 20:01

zajebisty motor........

napsal 20.12.02 v 19:35

Momentálně jezím TL-S a jsem nadšen. Nicméně mým snem je eRko, který má hlavně lepší podvozek. Jinak tvoje žlutá je přesně dle mýho gusta - Fantazie!!!
Nezbývá než gratulovat. Zdraví tě Haga

napsal 15.12.02 v 03:12

Bliat pizdiac, fotka na plakat...